Blog

Ako na výmenu autožiaroviek? 5 odporúčaní, ktorých sa určite držte

Výmena autožiaroviek je nevyhnutnosťou, ktorá skôr či neskôr stretne každého motoristu. O to viac, keďže máme zavedené celodenné svietenie. Nie je nič jednoduchšie, ako si vybrať ten istý model žiaroviek, ktorý sa vám vypálil. Je to ale správna voľba, neexistujú lepšie alternatívy? Otázka, ktorú by si mal položiť každý.
Čítať viac

Ako spoznať kvalitné stierače?

Cez aké čelné sklo najlepšie uvidíte na vozovku? Samozrejme, že cez čisté! A k tomu potrebujete kvalitné autostierače. Práve dostatočný výhľad na cestu a premávku je prerekvizitou bezpečného šoférovania. Určite sa teda chcete vyhnúť situácii, kedy by vám v najhoršej možnej chvíli začali stierače štrajkovať.
Čítať viac

Kedy meniť autožiarovky a koľko to bude stáť?

Autožiarovky patria bez diskusie medzi nenahraditeľné bezpečnostné prvky. Je preto nesmierne dôležité dbať na ich pravidelnú kontrolu a spoľahlivosť. Ak totiž zhasnú v nesprávnom momente, môže to mať tragické následky. Už pri najmenšom náznaku chybovosti je teda potrebná ich výmena. Tá je, od zavedenia platnosti celodenného svietenia, nutná čoraz častejšie. Viete ako na to?
Čítať viac

Biofunkčné kabínové filtre MANN FILTER

MANN-FILTER predstavuje inovatívny kabínový filter FreciousPlus, nový doplnok k komplexnej ponuke kabínových filtrov značky. Vo Francúzsku bol produkt označený za produkt roku 2016 v kategórii kabínové filtre pre osobné automobily.
Čítať viac

Prelomte temnotu a staňte sa viditeľnými!

Špecialista na osvetlenie OSRAM oslavuje 10. výročie svojej inovatívnej rodiny automobilových osvetľovacích zariadení NIGHT BREAKER, ktorá bola prvýkrát predstavená v roku 2007. NIGHT BREAKER je úspešný príbeh po celom svete a tento úspech pokračuje..
Čítať viac

Osram Trust program - Nástroj na overenie originality a pôvodu produktu

S nepravými výrobkami ste sa možno stretli aj v iných oblastiach. Niektoré možno ľahko odhaliť. Niektoré však nie. Pokiaľ ide o výrobky OSRAM, niektoré napodobeniny sú tak dobré, že vy ani odborník nedokážete na pohľad spoznať rozdiel.
Čítať viac
Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.