Blog

Biofunkčné kabínové filtre MANN FILTER

MANN-FILTER predstavuje inovatívny kabínový filter FreciousPlus, nový doplnok k komplexnej ponuke kabínových filtrov značky. Vo Francúzsku bol produkt označený za produkt roku 2016 v kategórii kabínové filtre pre osobné automobily.
Čítať viac

Prelomte temnotu a staňte sa viditeľnými!

Špecialista na osvetlenie OSRAM oslavuje 10. výročie svojej inovatívnej rodiny automobilových osvetľovacích zariadení NIGHT BREAKER, ktorá bola prvýkrát predstavená v roku 2007. NIGHT BREAKER je úspešný príbeh po celom svete a tento úspech pokračuje..
Čítať viac

Osram Trust program - Nástroj na overenie originality a pôvodu produktu

S nepravými výrobkami ste sa možno stretli aj v iných oblastiach. Niektoré možno ľahko odhaliť. Niektoré však nie. Pokiaľ ide o výrobky OSRAM, niektoré napodobeniny sú tak dobré, že vy ani odborník nedokážete na pohľad spoznať rozdiel.
Čítať viac

Sú modré autožiarovky legálne?

Množstvo zákazníkov, s ktorými sa dostávame do kontaktu, hľadá žiarovky, ktoré budú najvhodnejšie pre ich potreby. Častá otázka od zákazníkov, ktorí hľadajú žiarovky so štýlom a výhodami je: “sú modré autožiarovky legálne?”
Čítať viac

Pomóc – moje žiarovky sa vypália príliš skoro

Čo si predstavujete pod pojmom „autožiarovka“? Dúfame, že nie len „aby sa nevypálili“. Ale dostaneme sa aj k tomu. Poďme si teda priblížiť dôvody, prečo automobilové žiarovky zlyhávajú. V tomto článku sa zameriame na problémy spôsobené napájacím napätím.
Čítať viac

Súboj žiaroviek PHILIPS

Aký je rozdiel medzi Philips Racing Vision a Philips White Vision? Do teraz ste pravdepodobne boli oboznámení s novou Philips Racing Vision. Ale ako ju porovnať s inými bestsellerom – Philips White Vision? Poďme si postaviť tieto dva produkty proti sebe a pozrieť sa na výsledky.
Čítať viac

Premôžte hmlu vo veľkom štýle s LEDRIVING FOG PL LED svetlami do hmly

Povedzme si narovinu, že jazda v hustej hmle nám ničí predstavu zábavy. Ale aj to najhoršie počasie nebude odvádzať pozornosť od štýlového dobrého vzhľadu z LEDriving FOG103 PL hmlových svetiel od Osramu.
Čítať viac

Ako predísť častej výmene autožiaroviek

Celodenné svietenie na cestách má nielen množstvo pozitív ale spôsobuje aj rýchlejšie opotrebenie autožiaroviek, ktoré boli vyvinuté prevažne na používanie v noci. Práve preto sa zreteľne skracuje ich životnosť. Pri dodržaní určitých zásad viete predĺžiť životnosť Vašich autožiaroviek a nemusíte ich meniť príliš často.
Čítať viac
Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.