Blog

Inteligentné tienidlo do auta od Bosch rieši jeden z najotravnejších problémov pri šoférovaní

Svoje novinky na konferencii CES predstavila aj nemecká technologická spoločnosť Bosch...
Čítať viac

Zrážka so zverou

Aké sily pôsobia na automobil pri zrážke s konkrétnou zverou?
Čítať viac

Prinesie Tesla revolúciu? Po sto rokoch môže nahradiť tradičné stierače

Už čoskoro sa možno dočkáme prelomovej zmeny v stieraní čelných okien. Podpísať sa pod to chce americká spoločnosť Tesla.
Čítať viac

Vodiči nebudú musieť vymieňať autolekárničky po dobe platnosti, má to však jednu podmienku

Doba platnosti na autolekárničkách sa už teda nebude kontrolovať ani v rámci pravidelnej technickej kontroly vozidla.
Čítať viac

Ako na výmenu autožiaroviek? 5 odporúčaní, ktorých sa určite držte

Výmena autožiaroviek je nevyhnutnosťou, ktorá skôr či neskôr stretne každého motoristu. O to viac, keďže máme zavedené celodenné svietenie. Nie je nič jednoduchšie, ako si vybrať ten istý model žiaroviek, ktorý sa vám vypálil. Je to ale správna voľba, neexistujú lepšie alternatívy? Otázka, ktorú by si mal položiť každý.
Čítať viac

Ako spoznať kvalitné stierače?

Cez aké čelné sklo najlepšie uvidíte na vozovku? Samozrejme, že cez čisté! A k tomu potrebujete kvalitné autostierače. Práve dostatočný výhľad na cestu a premávku je prerekvizitou bezpečného šoférovania. Určite sa teda chcete vyhnúť situácii, kedy by vám v najhoršej možnej chvíli začali stierače štrajkovať.
Čítať viac

Kedy meniť autožiarovky a koľko to bude stáť?

Autožiarovky patria bez diskusie medzi nenahraditeľné bezpečnostné prvky. Je preto nesmierne dôležité dbať na ich pravidelnú kontrolu a spoľahlivosť. Ak totiž zhasnú v nesprávnom momente, môže to mať tragické následky. Už pri najmenšom náznaku chybovosti je teda potrebná ich výmena. Tá je, od zavedenia platnosti celodenného svietenia, nutná čoraz častejšie. Viete ako na to?
Čítať viac

Biofunkčné kabínové filtre MANN FILTER

MANN-FILTER predstavuje inovatívny kabínový filter FreciousPlus, nový doplnok k komplexnej ponuke kabínových filtrov značky. Vo Francúzsku bol produkt označený za produkt roku 2016 v kategórii kabínové filtre pre osobné automobily.
Čítať viac

OSRAM Night Breaker - Prelomte temnotu a staňte sa viditeľnými!

Špecialista na osvetlenie OSRAM oslavuje 10. výročie svojej inovatívnej rodiny automobilových osvetľovacích zariadení NIGHT BREAKER, ktorá bola prvýkrát predstavená v roku 2007. NIGHT BREAKER je úspešný príbeh po celom svete a tento úspech pokračuje..
Čítať viac
Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.