Xenónová výbojka D1S

Xenónová výbojka D1S

Má vaše vozidlo xenónové svetlomety? Tak potom určite potrebujete aj kvalitné výbojky. V našom sortimente ich zaručene nájdete. Xenónová výbojka D1S je populárnym artiklom vo svojej produktovej kategórii a my vám chceme ponúknuť iba to najlepšie riešenie dostupné na trhu. Naše autožiarovky sú charakteristické dlhou životnosťou a ideálnym pomerom cena/výkon.

Viditeľnosť na cestách je mimoriadne dôležitá pre bezpečnosť premávky a preto aj my dbáme na vysokú kvalitu našich produktov. To sa týka, samozrejme, aj našich xenónových výbojok, z ktorých každá má ECE certifikát a je vhodná na verejné komunikácie.

Zárukou spoľahlivosti a prvotriednej kvality je skutočnosť, že odoberáme výhradne od prémiových výrobcov:

  • Philips
  • OSRAM
  • Autolamp
  • Narva
  • NEOLUX
  • Hella
  • Magneti Marelli

V našej ponuke si skrátka vyberie každý!

Pri výmene svetlometov odporúčame meniť oba naraz, nakoľko postupom času strácajú svietivosť a môže tak dôjsť k nerovnováhe medzi jednotlivými výbojkami.

Máte rozhodujúci faktor, ktorý zaváži pri vašom výbere? Bez obáv, sme na to pripravení. Ponuku u nás si môžete filtrovať rôznymi spôsobmi, napríklad podľa životnosti, svietivosti, farebnej teploty, svetelného toku, napätia, výkonu či pätice.

Každá xenónová výbojka D1S v našom portfóliu prešla prísnymi testami a vyhovuje požiadavkám modernej cestnej premávky, ktorá je stále technologicky náročnejšia.

Ak si pri výbere neviete rady, určite sa obráťte na náš kvalifikovaný personál, ktorý je neustále pripravený asistovať vám.

Posvieťte si na cesty s našimi prvotriednymi xenónovými výbojkami!

Prajeme veľa šťastných kilometrov!

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.