Autobatérie

Autobatérie

Doslúžila vám autobatéria? Je čas na výmenu. Bez obáv, ste na správnom mieste, v našom sortimente určite nájdete vhodnú a kvalitnú náhradu. Autobatéria, resp. akumulátor, dostáva pravidelne zabrať, predovšetkým v zime, kedy sú konštantne nízke prevádzkové teploty. Výber je teda dôležitý. V našom sortimente nájdete výhradne overené produkty prvotriednej kvality.

Ideálne autobatérie sú rozmerovo čo najmenšie, ľahké, no zároveň kapacitne vyspelé, s čo najdlhšou životnosťou. Nikto totiž nechce kupovať nový komponent každú chvíľu. Vieme, o čom hovoríme.

Práve kvôli tomu, že vám chceme ponúkať výhradne prvotriednu kvalitu, odoberáme autobatérie iba od prémiových výrobcov:

  • VARTA
  • Banner
  • AFA
  • OPTIMA
  • EXIDE

Ponúkame vám špičkové akumulátory ako pre osobné, tak úžitkové automobily, ale aj pre motocykle, štvorkolky a skútre. Nezáleží na tom, akého máte tátoša – my mu vieme dodať šťavu.

V našej ponuke nájdete autobatérie s rôznorodými technickými parametrami a ďalšími faktormi, ktoré zavážia pri kúpe. Vyberie si naozaj každý. Či už ide o rozmery, váhu, orientáciu pólov, uchytenie, kapacitu, napätie či kapacitu, ten pravý akumulátor pre vás určite máme v produktovom portfóliu.

Všetky naše autobatérie sú nenáročné na údržbu, majú dlhú životnosť a prešli prísnymi záťažovými skúškami už u výrobcu. Ku zákazníkovi teda dorazí komplexný a kvalitný výrobok, ktorý spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky moderného motoristu.

Nie ste si istí, čo potrebujete? Obráťte sa na náš kvalifikovaný personál a spoločnými silami nájdeme to pravé riešenie pre vaše vozidlo.

Dodajte svojmu vozidlu šťavu s autobatériou od nás a užite si komfort z jazdy naplno!

Prajeme veľa šťastných kilometrov!

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.