Filtrácia produktov

Výrobca
viac možností... menej možností...
Cena
6 58
Balenie
viac možností... menej možností...
Filter
Autovosky

Autovosky

Autovosky lak vášho auta rozžiaria a dodajú mu vysoký lesk aj dlhodobú ochranu pred poveternostnými vplyvmi, UV žiarením a nečistotami. Vyberať si môžete zo širokej ponuky prírodných karnaubských voskov s neprekonateľným a hlbokým leskom aj z odolných syntetických voskov, ktoré sa tešia stále väčšej obľube.

Zobrazujem 1 - 36 z 44 položiek

S nami sa dozviete aký vosk vybrať, aj ako vaše auto pripraviť a následne navoskovať. Najbežnejším typom vosku sú tuhé vosky. Tie bývajú vo forme tuhej pasty, ktorá sa ručne nanáša na lak auta pomocou aplikátora. Akonáhle vosk po niekoľko minútach na laku zaschne, rozleští sa mikrovláknovou utierkou. Najdôležitejšie pri aplikácii tuhých voskov je však príprava laku pred samotným voskovaním. Tá je nevyhnutná pre správne fungovanie vosku aj pre dobu, po ktorú bude lak vášho auta chrániť. Lak sa pred aplikáciou musí umyť, chemicky aj mechanicky dekontaminovať a rozleštiť.

Výhodou tekutých voskov je najmä to, že sa veľmi jednoducho a rýchlo nanášajú aj rozlešťujú. Tekuté vosky sú vhodné pre všetkých, ktorí nemajú s voskovaním žiadne skúsenosti a preferujú predovšetkým rýchlosť aplikácie. Pred aplikáciou vo väčšine prípadoch postačí auto  dôkladne umyť, prípadne dekontaminovať. Lehota ochrany tekutých voskov sa pohybuje zvyčajne od dvoch do troch mesiacov, u voskov s prímesou syntetických polymérov to môže byť aj výrazne dlhšie.

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.