Lepidlá a tmely

Lepidlá a tmely


Potrebujete poradiť s výberom lepidla? Použite náš pomocník pre výber lepidla.

Drží to poriadne? Ak sa túto otázku pýtate v súvislosti s ľubovoľnou súčasťou automobilu, odpoveď by mala byť jednoznačne ÁNO. A aby tomu tak naozaj bolo, potrebujete kvalitné lepidlá a tmely. Aj túto produktovú kategóriu máme pokrytú a naša ponuka je naozaj bohatá. Vyberie si naozaj každý!

Naše výrobky majú vynikajúcu priľnavosť, pevnosť, odolnosť voči vibráciám a široký rozptyl prevádzkových teplôt.

Ponúkame vám bohatý výber produktov od spoločností LOCTITE a TEROSON, ktoré patria k špičke vo svojich kategóriách. Chceme vám poskytnúť iba prvotriednu kvalitu a perfektný pomer cena/výkon.

Ponúkame vám špičkové sekundové lepidlá na rôzne povrchy (univerzál, plasty, guma, kov). Charakteristickou črtou všetkých našich výrobkov je jednoduchosť a bezpečnosť používania. A, samozrejme, vynikajúca kvalita a dlhotrvajúca účinnosť.

Okrem toho predávame aj prvotriedne konštrukčné lepidláakrylátové, epoxidové, silikónové aj hybridné. Máme produkty pre každú situáciu. Vyvážené chemické zloženie ich predurčuje k vysokej pevnosti a priľnavosti materiálu, čo je predpokladom kvalitnej auto-konštrukcie.  

V našom sortimente nájdete tiež výkonné aktivátory a primery, ktoré urýchľujú vytvrdnutie lepidla, resp. zlepšujú jeho priľnavosť.

Špecializujeme sa tiež na rôzne čističe, prípravky na odhlučnenie, tesnenia, mazivá, tmely či ochranné spreje.

Vzhľadom na rozsiahlosť našej ponuky vám ochotne poradíme pri výbere. Správna voľba je totiž nesmierne dôležitá a vie to aj náš kvalifikovaný personál, ktorý je vám k dispozícií.

Nesadnite nikomu na lep a spoľahnite sa na prvotriednu kvalitu z našej ponuky.

Prajeme veľa šťastných kilometrov!

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.