Lepenie autoskiel

Lepenie autoskiel

Zobrazujem 1 - 14 z 14 položiek

V súlade s najvyššími bezpečnostnými štandardmi 

Čelné sklo je pre celkovú konštrukciu karosérie auta veľmi dôležitou časťou. Čelné sklá slúžia na zvýšenie konštrukčnej pevnosti auta a poskytujú pasažierom lepšiu ochranu. Obe tieto funkcie závisia na jedinom materiáli, ktorý drží čelné sklo na karosérii: na lepidle. Lepidlá na čelné sklá zvyšujú torznú pevnosť až o 40%. 

Využite naše profesionálne riešenia 

Lepidlá na priame zasklievanie od spoločnosti Henkel spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy vďaka mnohým rokom aktívneho výskumu a skúseností výrobcov originálnych dielov (OEM). 

  • Sú testované podľa tých najprísnejších európskych štandardov pre crash testy 

  • Ľahké konštrukcie a torzná pevnosť (zvýšenie pevnosti konštrukcie o 40%) 

  • Schválenie od testovacej spoločnosti TÜV Rheinland (vrátane výrobného procesu) 

    Účinnosť všetkých prémiových produktov na priame zasklievanie značky TEROSON bola preukázaná realistickými crash testami a certifikovaná skúšobným orgánom TÜV Rheinland. 

Opravy čelných skiel

V mnohých prípadoch je oprava poškodenia (odštiepenia) skla kamienkami dostatočná a nie je potrebná výmena celého čelného skla. 

Je však potrebné konať rýchlo, keďže malé poškodenia skla kamienkami môžu viesť k závažnejším prasklinám, po ktorých je sklo už neopraviteľné.

Sada na opravu čelného skla 

Všetky komponenty potrebné na profesionálnu opravu čelného skla po- núka spoločnosť Henkel v praktickom prenosnom kufríku, takže môžete mať potrebné zariadenia vždy pripravené, po ruke a na jednom mieste, a okamžite viete zistiť, aký postup si daná oprava vyžaduje. S touto sadou dokážete opraviť rôzne typy poškodenia kamienkami. Opravou dokážeme plne obnoviť funkčnú integritu a pevnosť poškodeného čelného skla, čím sa môžeme vyhnúť potrebe jeho plnej výmeny. 

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.