Cez aké čelné sklo najlepšie uvidíte na vozovku? Samozrejme, že cez čisté! A k tomu potrebujete kvalitné autostierače. Práve dostatočný výhľad na cestu a premávku je prerekvizitou bezpečného šoférovania. Určite sa teda chcete vyhnúť situácii, kedy by vám v najhoršej možnej chvíli začali stierače štrajkovať.

Ako si vybrať tie najkvalitnejšie? Práve túto otázku sa vám dnes pokúsime zodpovedať.

Ako sa správne starať o vaše stierače

Na úvod zopár všeobecných rád. Stierače sú veľmi dôležitým bezpečnostným prvkom a preto by ste ich kontrole mali venovať dostatok času.

Odporúčame minimálne raz ročne vymeniť ich. Máte tak záruku, že o vašu viditeľnosť bude postarané čo najlepšie. Platí to nielen pre predné, ale aj pre zadné stierače – všimli sme si totiž, že mnoho motoristov na nich zabúda.

Nemusíte byť certifikovaným automechanikom na to, aby ste si ich mohli skontrolovať. Zvládnete to aj svojpomocne:

  • pozrite sa, či vaše stierače nemajú mechanické poškodenie, či z nich nie je odlomené, či nie sú pokrivené, nesúmerné a podobne
  • vyskúšajte ich funkčnosť (nie však za sucha!) – autostierače sa nesmú zadrhávať, ani ulietavať, škrabať sklo, neprirodzene pískať a vydávať iné čudné zvuky, nezanechávajú nezotreté miesta a šmuhy

Ak ste sa ani s jedným z nepríjemných, hore opísaných aspektov nestretli, gratulujeme. Vaše stierače by mali byť v poriadku. Aj napriek tomu však odporúčame ich obmenu v pravidelných ročných cykloch. Pre istotu.

So stieračmi z našej ponuky sa krízových situácií báť nemusíte. Predávame totiž iba výrobky prvotriednej kvality, záťažovo testované a cenovo dostupné. Presvedčte sa sami.

Stierače BOSCH – zosobnenie kvality

Veríme v kvalitu a zákaznícku spokojnosť. Na to, aby tieto dva aspekty mohli fungovať v harmónií, musí predajca odviesť kusisko ťažkej práce. My sme si tú námahu dali a preto vám ponúkame kvalitné a spoľahlivé stierače od svetového výrobcu BOSCH v prevedeniach AEROTWIN, TWIN aj ECO.

Pýtate sa, pre aké značky automobilov? Nuž, takmer pre všetky. Ale aby sme boli exaktní, ak jazdíte na vozidle jednej z týchto značiek – Audi, BMW, Citroën, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, KIA, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Škoda, Suzuki, Toyota, Volvo, Volkswagen – tak u nás nájdete predné aj zadné stierače.

Sme nároční. Čo to znamená? Naše stierače musia spĺňať tie najprísnejšie kritéria pred tým, než ich zaradíme do ponuky. Poďme si to konkretizovať.

Kvalitný stierač musí byť odolný voči poveternostným vplyvom. Nielen v pohybe, v premávke, ale aj keď je auto zaparkované. Chlad či teplo, dážď, sneh, vietor – všetko vymenované dokáže so stieračom narobiť riadnu neplechu. Výrobky v našom sortimente sú však odolné voči poveternostným podmienkam a nesklamú vás ani pri extrémoch – či ide o mrazy alebo horúčavy. Stieracie lišty BOSCH si držia svoju kvalitu a spoľahlivosť vždy.

Samostatnou kapitolou je mechanické poškodenie. Stačí použiť nekvalitný stierač na skle so zaschnutou špinou a môže byť problém. Nie však pri našich výrobkoch. Hrany stieračov BOSCH sú špeciálne prispôsobené menšiemu mechanickému odporu a vydržia viac, než menej kvalitné produkty od konkurencie.

Našou garanciou je tiež dlhá životnosť. S našimi stieračmi sa nemusíte báť, že po prvej búrke budete opäť vyťahovať peňaženku pri ich výmene.

U nás vždy platí, že ak si neviete vybrať, sme tu pre vás. Neváhajte sa obrátiť na našich odborníkov, ktorí vám ochotne pomôžu!