Filtrácia produktov

Cena
29 65
Menovité napätie
viac možností... menej možností...
Menovitý výkon
viac možností... menej možností...
Filter
Kompresory

Kompresory

Zobrazujem 1 - 7 z 7 položiek

Pravidelná kontrola tlaku v pneumatikách vám pomáha k bezpečnej jazde. Optimálny tlak v pneumatikách navyše zabraňuje zvýšeniu opotrebovania, a preto vám môže poskytnúť dlhšie cykly výmeny pneumatík. To šetrí peniaze a pomáha životnému prostrediu. Správny tlak v pneumatikách tiež znižuje spotrebu paliva a tým aj emisie oxidu uhličitého. S novými kompresormi OSRAM môžete teraz jednoducho a rýchlo skontrolovať tlak v pneumatikách a prípadne ho upraviť.

Kompresory OSRAM sú flexibilné, ľahko použiteľné a všestranné. Či už ste doma v garáži, na parkovisku, na ulici, na dovolenke alebo na služobnej ceste: kompresory sú užitočné, ľahké a vďaka svojim kompaktným rozmerom ľahko skladovateľné. Sú napájané z 12V zásuvky vo vozidle. Majú integrovaný napájací kábel s navíjacím mechanizmom a flexibilný vzduchovú hadicu. Doba nafukovania pneumatík je veľmi krátka, tlak sa zobrazuje v troch rôznych jednotkách tlaku bar, kPA a PSI. Súčasťou je priehradka na viečka ventilov pneumatiky, veľké tlačidlo na zapnutie / vypnutie. S kompresormi sa veľmi ľahko manipuluje bez potreby ďalších nástrojov.

Kompresory OSRAM nie sú určené výhradne pre pneumatiky vašich automobilov, s priloženou sadou adaptéra môžete nafúknuť pneumatiky svojho motocykla, bicykla, kočíka, nafukovacie člny, lopty, matrace, hračky do vody atď.