Autopríslušenstvo

Zháňate kvalitné a všestranné autopríslušenstvo? Ste na správnom mieste. Náš sortiment je mimoriadne bohatý a je tvorený s ohľadom na potreby motoristu 21. storočia. Nech už potrebujete čokoľvek z príslušenstva, u nás si určite vyberiete. Pri každom jednom výrobku z našej ponuky vám garantujeme prvotriednu kvalitu a maximálnu efektivitu.

Výbava auta je predpokladom k zvládnutiu očakávaných aj neočakávaných situácií na cestách. Či už ide o relatívne jednoduché úkony, akým je zoškrabanie námrazy, alebo o náročnejšie skúšky, napríklad výmenu kolesa, my sme mysleli na každú eventualitu.

Povinná výbava by mala byť svätým grálom každého motoristu. V našom sortimente nájdete široké spektrum autolekárničiek, homologizovaných trojuholníkov, reflexných prvkov, hasiacich prístrojov či kľúčov na kolesá. Nech vás žiadna náhodná kontrola či riziková situácia neprekvapia.

Ruka v ruke so zimným obdobím idú aj diametrálne odlišné jazdné podmienky. Naša ponuka reflektuje túto skutočnosť. Predávame kvalitné snehové a tekuté reťaze, rozmrazovače, škrabky, technické kvapaliny a aditíva, ale aj štartovacie káblenabíjačky autobatérií.

Ďalšou veľkou kategóriou v našom sortimente príslušenstva je autoelektro. Nájdete u nás poistky, krokosvorky, autokonektory či držiaky, vrátane náradia potrebného na manipuláciu s nimi.

Autopríslušenstvo je naozaj široký pojem, no my vám chceme ponúknuť naozaj všetko.

Hľadáte tlakomery? Vieme vám pomôcť. Utierky či rukavice? Máme jedno, aj druhé. Okrem toho ponúkame batérie, ukostrovacie káble, podložky pod ŠPZ, kotúče do tachografov, spony, upínacie popruhy, technické pásky a mnoho ďalšieho. Stačí sa ponoriť do nášho produktového portfólia.

Neviete čo hľadáte? Náš špecializovaný personál je pripravený asistovať vám pri výbere.

V našej ponuke nájdete kvalitné autopríslušenstvo na každú príležitosť. Buďte pripravení aj s našou pomocou!

Prajeme veľa šťastných kilometrov!

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.