teroson 8590 TEROSON PU 310ml TEROSON PU 8590 CR

teroson 8590 TEROSON PU 310ml TEROSON PU 8590 CR Zväčšiť

Nové

Parametre produktu

149996

HeurekaPricemaniaOriginál tovar

12,86 €

s DPH
10,71 € bez dph

Produkt už nie je na sklade

možnosti platby
Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu zdarma!

 

Garancia vrátenia peňazí alebo výmeny tovaru do 30 dní.

 

Sme tu pre Vás od 08:00 hod. do 18:00 hod.! +421 917 540 838

Jednozložkové lepidlo / tmel pre priame zasklievanie motorových vozidiel , vagónov , lodí a ďalších.TEROSON PU 8590 ( pôvodný názov Terostat 8590 )

Jednozložkové lepidlo / tmel pre priame zasklievanie motorových vozidiel , vagónov , lodí a ďalších . Na báze : Polyuretanu , bez PVC a rozpúšťadiel.

TEROSON PU 8590 je jednozložkový , vlhkosťou vytvrdzujúci , čerpateľné lepidlo / tmel na báze polyuretánu , ktorý vytvrdzuje reakciou s vlhkosťou na mäkko elastický produkt . Doba vytvorenia povrchovej vrstvy a doba vytvrdenia závisí od vlhkosti vzduchu a teplote , doba vytvrdenia závisí aj na hĺbke škáry . Znížením teploty a vzdušnej vlhkosti predlžujete dobu do formovania povrchovej kožičky a vytvrdenie , nízke hodnoty vzdušnej vlhkosti a teploty predlžujú reakciu materiálu .

Tesniace lepidlo / tmel pre priame zasklievanie je výnimočný pre nasledujúce vlastnosti :

• Vysoká pevnosť v šmyku, získaná pri starnutí

• Krátka doba vyhotovenia

• Veľmi vysoká rýchlosť vytvrdenia

• Vynikajúca adhézia ku sklu , sklu s keramickým povlakom , k lakovaným povrchom aj předtmeleným povrchom ( s primerom TEROSON PU 8519P )

• Vynikajúca adhézia k seříznutému pôvodnému PUR tmelu rovnako ako k přetmeleným sklám na báze PUR tmelu

• Dobrá adhézia k plastom po použití primeru

• Nie je vyžadované špeciálne utieranie povrchu pred aplikáciou prípravkom TEROSON PU 8519P ,

• Čistič Teroson FL + sa odporúča pre ošetrenie skla .

Aplikácie:

Lepenie čelných , zadných a bočných skiel do karosérií motorových vozidiel ( osobné automobily , autobusy , nákladné vozidlá , kabíny traktorov a vysokozdvižných vozíkov a špeciálne vozidlá , autobusy , jachty , lokomotívy ) . TEROSON PU 8590 DK je vhodný najmä pre opravy zasklenia , ručné produkciu a maloobjemovú produkciu . TEROSON PU 8590 UHV je overený materiál pre svoje špeciálne charakteristiky ( veľmi vysoká viskozita , rýchle vytvrdenie ) . Dokonca keď pracujte s veľmi ťažkými panely vertikálne , možno vo väčšine prípadov obmedziť fixáciu .

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.