TEROSON PU 8599 priame zasklievanie 310ml HMLC CR

teroson 8599 HMLC 310ml Zväčšiť

Nové

Parametre produktu

450441

HeurekaPricemaniaOriginál tovar

28,29 €

s DPH
23,57 € bez dph

možnosti platby
Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu zdarma!

 

Garancia vrátenia peňazí alebo výmeny tovaru do 30 dní.

 

Sme tu pre Vás od 08:00 hod. do 18:00 hod.! +421 917 540 838


Terostat-8599 je jednozložková lepiaca a tesniaca hmota na báze polyuretánu extrémne odolná voči stekaniu, na priame zasklievanie okien automobilov, tuhnúca pôsobením atmosférickej vlhkosti na elastickú tesniacu hmotu podobnú gume. Tvorba kožovitého povrchu a čas tuhnutia sú závislé na vlhkosti a na teplote okolia a navyše aj na hĺbke spojovacej medzery. Pri narastajúcej teplote a pri vyššej vlhkosti možno čas tuhnutia do kožovitého stavu povrchu aj čas konečného vytvrdenia skrátiť. Nízke teploty a malá vlhkosť vzduchu naopak procesy tuhnutia spomaľujú a časy tuhnutia sa tak predlžujú. Pri dodržaní predpísaných podmienok použitia produktu je zaručené udržanie stanovenej polohy spoja realizovaného s produktom Terostat-8599 HMLC bez ohľadu na prevádzkové atmosférické podmienky a teplotu.

Tesniaca hmota na priame zasklievanie vykazuje nasledovné charakteristické vlastnosti:

- výborná odolnosť hmoty proti stekaniu a roztekaniu

- extrémne vysoká schopnosť udržania požadovanej polohy lepených dielov ihneď po spojení dielov

- okná sa teda po spojení neposúvajú (čo je výhodou vtedy, ak sa lepia veľké a ťažké okenné tabule)

- výborná elasticita a modul v šmyku

- výborná adhézia na sklo, na sklo s keramickým povlakom a na lakované povrchy s pomocou primárneho lepidla Primer Terostat-8517 H

- výborná adhézia na zvyšky predchádzajúcich lepidiel

- vysoká rýchlosť tuhnutia

- vysoká odolnosť voči vplyvu UV- ultrafialového žiarenia v spojení s primárnym lepidlom značky primer Terostat-8517 H

- vysoká pevnosť v šmyku, ktorá zostáva zachovaná aj po starnutí hmoty

- veľmi nízka elektrická vodivosť

Oblasti použitia:

Produkt dobre priliepa predné, zadné aj bočné sklá na kabíny osobných automobilov, ťahačov, autobusov, vysokozdvižných vozíkov, traktorových kabín ako aj rozličných špeciálnych vozidiel. Používa sa aj na lepenie jednoduchých alebo dvojitých bočných okien v autobusoch alebo v železničných vagónoch a lokomotívach.

Vlastnosti produktu sa obzvlášť hodia na také aplikácie, kde sa požaduje zvýšená prvotná pevnosť spoja (aby nedochádzalo k posúvaniu ťažkých okenných tabulí a aby nebolo treba dodatočne upravovať ich polohu). Terostat-8597 HMLC je ďalej vhodné lepidlo aj na také aplikácie, kde sa vyžaduje veľmi vysoká elektrická izolačná schopnosť pri lepení okien (napríklad lepidlá kompatibilné s anténami).

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.