TEROSON PU 8590 CR priame zasklievanie sada DGX

8590 sada Zväčšiť

Nové

Parametre produktu

329897

HeurekaPricemaniaOriginál tovar

38,56 €

s DPH
32,13 € bez dph

Dostupnosť: na sklade

Objednajte si tento tovar dnes a v utorok bude u vás!

možnosti platby
Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu zdarma!

 

Garancia vrátenia peňazí alebo výmeny tovaru do 30 dní.

 

Sme tu pre Vás od 08:00 hod. do 18:00 hod.! +421 917 540 838


Jednozložkové lepidlo / tmel pre priame zasklievanie motorových vozidiel , vagónov , lodí a ďalších . Na báze : Polyuretanu , bez PVC a rozpúšťadielTEROSON PU 8590 je jednozložkový , vlhkosťou vytvrdzujúci , čerpateľné lepidlo / tmel na báze polyuretánu , ktorý vytvrdzuje reakciou s vlhkosťou na mäkko elastický produkt . Doba vytvorenia povrchovej vrstvy a doba vytvrdenia závisí od vlhkosti vzduchu a teplote , doba vytvrdenia závisí aj na hĺbke škáry . Znížením teploty a vzdušnej vlhkosti predlžujete dobu do formovania povrchovej kožičky a vytvrdenie , nízke hodnoty vzdušnej vlhkosti a teploty predlžujú reakciu materiálu .Tesniace lepidlo / tmel pre priame zasklievanie je výnimočný pre nasledujúce vlastnosti :

• Vysoká pevnosť v šmyku, získaná pri starnutí
• Krátka doba vyhotovenia
• Veľmi vysoká rýchlosť vytvrdenia
• Vynikajúca adhézia ku sklu , sklu s keramickým povlakom , k lakovaným povrchom aj předtmeleným povrchom ( s primerom TEROSON PU 8519P )
• Vynikajúca adhézia k seříznutému pôvodnému PUR tmelu rovnako ako k přetmeleným sklám na báze PUR tmelu
• Dobrá adhézia k plastom po použití primeru
• Nie je vyžadované špeciálne utieranie povrchu pred aplikáciou prípravkom TEROSON PU 8519P ,
• Čistič Teroson FL + sa odporúča pre ošetrenie skla .


Aplikácie:

Lepenie čelných , zadných a bočných skiel do karosérií motorových vozidiel ( osobné automobily , autobusy , nákladné vozidlá , kabíny traktorov a vysokozdvižných vozíkov a špeciálne vozidlá , autobusy , jachty , lokomotívy ) . TEROSON PU 8590 DK je vhodný najmä pre opravy zasklenia , ručné produkciu a maloobjemovú produkciu . TEROSON PU 8590 UHV je overený materiál pre svoje špeciálne charakteristiky ( veľmi vysoká viskozita , rýchle vytvrdenie ) . Dokonca keď pracujte s veľmi ťažkými panely vertikálne , možno vo väčšine prípadov obmedziť fixáciu .

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.