TEROSON VR 20 BO čistič+riedidlo FL+ 1000ml

teroson čistič+riedidlo FL+ 1000ml Zväčšiť

Nové

Parametre produktu

1696704

HeurekaPricemaniaOriginál tovar

19,98 €

s DPH
16,65 € bez dph

Dostupnosť: nie je na sklade, na objednávku do 3-5 dní

možnosti platby
Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu zdarma!

 

Garancia vrátenia peňazí alebo výmeny tovaru do 30 dní.

 

Sme tu pre Vás od 08:00 hod. do 18:00 hod.! +421 917 540 838

Produkt Reiniger-FL je tekuté univerzálne čistidlo a riedidlo na báze bezaromatického benzínu s nízkym obsahom n-heptánuProdukt Reiniger-FL je tekuté univerzálne čistidlo a riedidlo na báze bezaromatického benzínu s nízkym obsahom n-heptánu. Produkt neobsahuje žiadne chlórované uhľovodíky a pri krátkodobom účinku nepôsobí škodlivo na lak. Reiniger-FL neblokuje proces vytvrdzovania lepidiel a tesniacich hmôt na polyuretánovej báze.

Oblasti použitia:

Čistidlo „Reiniger-FL“ sa používa hlavne na odmasťovanie a čistenie základovej plochy pred nanesením lepidla a tesniacej hmoty. Starostlivé vyčistenie spojovacích plôch je nevyhnutné na dosiahnutie funkcieschopného prilepenia zahŕňa predovšetkým odstránenie prachu, oleja a mastnoty.

Na základe hlavnej zložky vyššie uvedeného produktu možno toto čistidlo použiť aj na odstránenie znečistenia, ktoré pochádza z lepidiel a tesniacich hmôt a na odstránenie pretečených množstiev z týchto materiálov.

Pre niektoré druhy použitia je čistidlo Reiniger-FL použiteľné aj ako riedidlo pre určité lepidlá a tesniace materiály, ako aj pre niektoré iné nanášané materiály. Pritom treba rešpektovať , že tieto produkty sa za normálnych okolností používajú v nezriedenom stave. Použitie tohoto produktu môže byť účelné len na zvláštne pracovné postupy, pri ktorých sa požaduje redšia konzistencia týchto materiálov.

 

 

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.