Teroson WX 215 500ml - sprej na dutiny

794224 Zväčšiť

Nové

Parametre produktu

VýrobcaTeroson
Vzhľad (nevytvrdnutý)svetlo hnedá, transparentná farba
ZápachMierny, po benzíne
Zvláštna výhodaV sušiarni lakov nesteká
Hustotacca 0,72 g/cm3
Pracovná teplota15°C až 25°C
Teplotná odolnosť:-40°C až 90°C
Obsah pevných látok:cca 50% (aktívne zložky)
Penetrácia:viac ako 20 cm
Korózna odolnosť:žiadna korózia
ObalSprej
Obsah500 ml
Kartónové balenie12 ks

794224

HeurekaPricemaniaOriginál tovar

15,28 €

s DPH
12,73 € bez dph

Dostupnosť: na sklade

Objednajte si tento tovar dnes a v utorok bude u vás!

možnosti platby
Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu zdarma!

 

Garancia vrátenia peňazí alebo výmeny tovaru do 30 dní.

 

Sme tu pre Vás od 08:00 hod. do 18:00 hod.! +421 917 540 838


Sprej na dutiny je prípravok na báze rozpúšťadiel určený pre ochranu dutín. Jedná sa o riedku, mierne tixotropnú kvapalinu v spreji, ktorý dosiahne i do úzkych priestorov, pokiaľ použijete špeciálnu nasadzovaciu trysku. Sprej na dutiny vniká do dutín a vytláča vlhkosť. Prípravok obsahuje veľký podiel inhibítorov korózie.

Sprej na dutiny sa rozprašuje na veľmi jemnú hmlu, ktorá má výnimočnú schopnosť vzlínať, dobre penetrovať do miest určených k ochrane proti korózii (napr. zvary) a z takýchto miest nevyteká (v prípade nadmerného nastriekania produktu a jeho odkvapkávania pokryte podlahu papierom alebo nanášajte menej produktu).

Prípravok je možné nanášať aj pri teplote 10°C avšak vzlínavosť je zaručená pri izbovej teplote. Po úplnom vyschnutí prípravok vytvára jemný, vode odolný, svetlo béžový, takmer transparentný film.

Oblasti aplikácie:

Sprej na dutiny sa používa v autoopravárenstve predovšetkým ako dodatočná protikorózna ochrana interiérových dutín nanášaná na už existujúce utesnenie dutín v nových automobiloch a pri opravách po haváriách. S pripojenou tryskou je možné prípravok rozstrekovať i na plochy napr. na podvozok vozidla ako vysoko účinnú protikoróznu ochranu a čerstvý, nový vzhľad.

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.