Osram AirZing Mini LEDAS101 čistič vzduchu do auta 12V

Zľava! Osram AirZing Mini LEDAS101 čistič vzduchu do auta 12V Zväčšiť

Nové

Parametre produktu

VýrobcaOsram
Menovité napätie5 V
Menovitý výkon2 W
Rozmer priemeru80 mm
Záruka2 roky
EAN4062172173988
TechnológiaUV-A dezinfekcia
Max. Celková Výška50 mm

LEDAS101

HeurekaPricemaniaOriginál tovar

59,90 € s DPH

29,90 €

s DPH
24,92 € bez dph

Dostupnosť: na sklade

Objednajte si tento tovar dnes do 14:00 a zajtra bude u vás!

možnosti platby
Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu zdarma!

 

Garancia vrátenia peňazí alebo výmeny tovaru do 30 dní.

 

Sme tu pre Vás od 08:00 hod. do 18:00 hod.! +421 917 540 838


OSRAM AirZing Mini LEDAS101 – čistič vzduchu od baktérií a vírusov

Štandardná UV technológia na dezinfekciu efektívne funguje aj s Osram Airzing Mini. Vzduch prechádzajúci povrchom oxidu titaničitého v prístroji v kombinácii so svetlom zdroja UV-A LED vedie k fotónovej katalytickej reakcii, čím sa vzduch čistí. Po pripojení k zásuvke USB sa zariadenie okamžite zapne, takže počas jazdy nepozorovane čistí vzduch v kabíne. Čistička vzduchu do auta Osram Airzing Mini je extrémne malá a dá sa ľahko umiestniť na ventilačnú mriežku každého automobilu.

Hygiena a čerstvý vzduch

Čistič vzduchu Osram Airzing Mini, namontovaný na ventilačnej mriežke vozidla, poskytuje zakaždým hygienický a čerstvý vzduch v priestore pre cestujúcich, vďaka čomu je vnútorný vzduch bezpečnejší v prípade epidémie spôsobenej vírusom COVID19. Okrem nepríjemného zápachu dokáže Osram Airzing Mini zabíjať aj baktérie a vírusy. Čistič vzduchu do auta Osram Airzing Mini vyrobený unikátnou technológiou premieňa prichádzajúci znečistený vzduch na čistý pomocou UV-A svetla a fotokatalyzátora.


Filter Osram Airzing Mini Titanium Dioxide je umývateľný, takže nie je potrebné ho neustále vymieňať. Airzing Mini zabíja vírusy a baktérie v interiéri kabíny, čo znamená, že dokáže vyčistiť interiér bežného automobilu zhruba za 30 minút.


AirZing Mini je navrhnutý špeciálne pre umiestnenie v kabíne vozidla, má malé rozmery pre jednoduché pripevnenie. Po pripojení jednotka okamžite začne nasávať vzduch, aby vyčistila priestor vo vozidle a znížila množstvo škodlivých baktérií a vírusov.

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.