NIGHT-BREAKER_Kampagne_Signet_1960x860px

Špecialista na osvetlenie OSRAM oslavuje 10. výročie svojej inovatívnej rodiny automobilových osvetľovacích zariadení NIGHT BREAKER, ktorá bola prvýkrát predstavená v roku 2007.

NIGHT BREAKER je úspešný príbeh po celom svete a tento úspech pokračuje s najnovším NIGHT BREAKER LASEROM, ktorý je špičkovým produktom v oblasti halogénového výkonu a poskytuje o 130% viac svetla v porovnaní so štandardnými halogénovými žiarovkami OSRAM. To umožňuje vodičom ďalej vidieť a udržiavať ich bezpečie na cestách.


S aktivitami spoločnosti OSRAM a efektívnejšou trhovou operáciou sa táto spoločnosť snaží zlepšiť každodenný život človeka. V prípade spoločnosti je toto zodpovedné myslenie dôsledkom záväzku cestnej bezpečnosti. Ako popredný svetový výrobca automobilových svetiel, produkty NIGHT BREAKER poskytujú realistickú alternatívu k bezpečnej každodennej premávke. Nie je lepší dôkaz, ako to, že úspech produktovej rady sa buduje 10 rokov neustálymi inováciami.


John Lancaster, manažér obchodnej jednotky OSRAM pre špeciálne produkty, hovorí: "Veľký a nepretržitý úspech rodiny NIGHT BREAKER zdôraznil množstvo príležitostí pre našich zákazníkov maximalizovať ich jazdný potenciál a ponúknuť im čo najlepšie podmienky v oblasti osvetlenia."


Od uvedenia na trh v septembri 2007 sa rodina výrobkov NIGHT BREAKER neustále rozvíjala a rozširovala. V súčasnosti je portfólio halogénov vybavené vlastnostami NIGHT BREAKER LASER a NIGHT BREAKER UNLIMITED, ktoré ponúkajú o 110% viac svetla v porovnaní so štandardnými halogénovými žiarovkami. Oba rozsahy sú dostupné pre takmer všetky typy žiaroviek ECE.

Zvýšený svetelný výkon ponúka mnoho výhod. Napríklad výrobok NIGHT BREAKER LASER vytvára lúč, ktorý je až o 40 metrov dlhší v porovnaní so štandardnými halogénovými žiarovkami OSRAM, čo umožňuje skôr rozpoznať prekážky a chodcov. So zvýšeným jasom a svetlejším svetlom sa vodiči tiež cítia menej únavní pri jazde v noci.


V prípade vozidiel s xenónovými (HID) svetlometmi ponúka spoločnosť OSRAM sortiment XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED, ktorý poskytuje až o 70% viac svetla v porovnaní so štandardnými žiarovkami Xenon OSRAM. Svetlomety vybavené XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED môžu produkovať svetelný lúč s dĺžkou až 260 metrov, čo zodpovedá dĺžke 2,5 priemerných futbalových ihrisk.

OSRAM poukazuje na to, že ak sú vodiči informovaní o dostupných moderných žiarovkách, je veľmi pravdepodobné, že budú mať možnosť aktualizácie. Ponúkanie zákazníckej voľby nielen znamená výhody pre vodičov, ale znamená aj zvýšenie bezpečnosti na cestách.

Výhody vyššieho jasu sú jasné: umožňuje rýchlejšiu detekciu prekážok, čo umožňuje viac času na reakciu a zvyšuje bezpečnosť jazdných manévrov. Silnejšie svetlo lepšie osvetľuje cestu, obzvlášť jazdnú časť, čím uľahčuje detekciu semaforu alebo možných nebezpečenstiev, ako sú napríklad zvieratá. Nadmerný priemer jasu znižuje únavu vodiča na ceste.


Výrobky OSRAM Night Breaker je možné zakúpiť v celej krajine predajcami značiek OSRAM alebo online. Samozrejme sme najväčším domácim elektronickým predajcom, Formotor.sk! Odporúčame!