Filtrácia produktov

Cena
37 170
Rozhodujúci faktor
viac možností... menej možností...
Použitie na verejných komunikáciách
viac možností... menej možností...
Farebná teplota
viac možností... menej možností...
Životnosť (TC)
viac možností... menej možností...
Menovité napätie
viac možností... menej možností...
Pätica
viac možností... menej možností...
Filter
Xenónové výbojky

Xenónové výbojky

Zobrazujem 1 - 11 z 11 položiek

Predávame originálne Osram xenónové výbojky až so 4-ročnou zárukou! Neriskujte, zvoľte si spoľahlivý zdroj pre nákup na internete! Najväčší OSRAM e-predajca na Slovensku formotor.sk Vám garantuje, že kupujeme Osram xenónové výbojky z Nemecka a sú ku nám dovážané priamo z továrne. Naším cieľom v spoločnosti OSRAM je dodávať vám vždy výrobky najvyššej kvality. Po celú dobu výrobného a dodávateľského procesu preto s maximálnou starostlivosťou sledujeme všetky kvalitatívne a funkčné aspekty svojich výrobkov. Koniec koncov, originálnosť výrobkov OSRAM sa zakladá práve na kvalite a funkčnosti. Vy by ste sa určite s niečím horším neuspokojili.

V posledných rokoch však zaznamenávame zvýšený počet pokusov o kopírovanie nielen určitých našich výrobkov, ale aj nášho názvu, loga a obalov. Zákazníci po celom svete, najmä tí, ktorí kupujú xenónové výbojky, si v dôsledku tejto skutočnosti nemôžu byť istí autenticitou našich výrobkov. S nepravými výrobkami ste sa možno stretli aj v iných oblastiach. Niektoré možno ľahko odhaliť. Niektoré však nie. Pokiaľ ide o výrobky OSRAM, niektoré napodobeniny sú tak dobré, že vy ani odborník nedokážete na pohľad spoznať rozdiel. Hoci sme však dospeli do fázy, kedy už nemôžete veriť vlastným očiam, chceme vás ubezpečiť, že môžete veriť spoločnosti OSRAM. Preto sme vytvorili webovú stránku – a Program dôvery OSRAM

Ako súčasť Programu dôvery OSRAM zavádzame do nášho výrobného procesu dva bezpečnostné prvky, ktoré začíname používať najprv u xenónových výbojok OSRAM. Tieto dva bezpečnostné prvky môžete ľahko a rýchlo overiť tak, že skontrolujete:

– jedinečný kód na bezpečnostnom štítku
– jedinečné údaje na pätici výbojky

Ako možno od spoločnosti OSRAM očakávať, získate okamžitý výsledok, ktorému môžete dôverovať. Začnite overovať pravosť svojho výrobku kliknutím na nasledujúci odkaz: www.osram.com/trust

Nový štítok so 7-miestnym kódom, hologram a bezpečnostné pásy. Nové balenie pre osram xenónové výbojky poskytuje dôkazy, aj z vonku, že produkt je skutočne originál. Na QR kóde ktorý vytlačený na obale je zverejneá internetová stránka osram trust programu, kde si môžete overiť vaše xenónové výbojky priamo online: www.osram.com/trust.

Zdanie klame. Niektoré xenónove výbojky vyzerajú ako vysoko kvalitné výrobky, ale sú len lacno vyrobené klamármi v imitácií balenia. S osram online overovacím nástrojom teraz môžete overiť , či osram xenónová výbojka, ktorú ste si kúpili je originálny osram výrobok. Pre nástroj a ďalšie informácie o dôvere pokračujte kliknutím na adresu www.osram.com/trust

NÁJDETE LACNEJŠIE? A ORIGINÁLNE?

Ťažko. Osram je najvačší e dealer na Slovensku, z nemeckej továrne sme získali Osram svetelné zdroje napriamo za najlepšiu cenu. Stanovujeme ceny a zaručujeme najlepšiu cenu. Takže ak nájdete oveľa lepšiu cenu Osram xenónových zdrojov svetla, predávaných na internete, mali by ste ich brať s výhradami.

PÁR JE LEPŠIE!

Vždy sa odporúča vymeniť dvojicu xenónových výbojek, keď jedna výbojka zlyhá, potom je aj druhá blízko konca životnosti. Pri kúpe a výmene jedného kusu výrobku, stará xenónová  výbojka stále pracuje no svetelný tok sa nedá porovnať. Preto sa odporúča všetkými možnými prostridkami nahradiť osram xenónové výbojky vždy v pároch!

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.