Osram XENARC original D2R 35W xenónová výbojka

XENONOVÁ VÝBOJKA D2R 35W Osram Zväčšiť

Nové

Parametre produktu

VýrobcaOsram
Farebná teplota4100 K
Rozhodujúci faktornízka cena, prvotriedna kvalita
Menovité napätie85 V
Menovitý výkon35 W
PäticaD2R (P32d-3)
Rozmer dĺžky80 mm
Rozmer priemeru9 mm
Záruka4 roky
EAN4008321184634

66250

HeurekaPricemaniaOriginál tovar

46,90 €

s DPH
39,08 € bez dph

Dostupnosť: na sklade

Objednajte si tento tovar dnes do 14:00 a zajtra bude u vás!

možnosti platby
Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu zdarma!

 

Garancia vrátenia peňazí alebo výmeny tovaru do 30 dní.

 

Sme tu pre Vás od 08:00 hod. do 18:00 hod.! +421 917 540 838

Osram Originál XENARC v automobilovom priemysle najviac známe xenónové svetelné zdroje. Tie budú mať vysokú kvalitu zaručenú po mnoho rokov, pretože osram poskytuje až 4-ročnú záruku na tento výrobok.Zaručujeme, že pôvod je továrenskej kvality.

Formotor predáva Osram Xenónové svetelné zdroje, ktoré k nám prichádzajú priamo z nemeckej továrne, takže si môžete byť istí, že keď budete kupovať, dostanete skutočnú kvalitu. A vy sami si to môžete tiež skontrolovať. Na formotor.sk nájdete Osram xenónové výbojky, ku ktorým je na obale priradený hologram. Napíšte kód z hologramu do popisného pola Osram monitorovacieho programu a stlačte ovládacie tlačidlo.

 

 

 

Osram program na overenie pravosti xenonových výbojek

 

 

 

 Program vás informuje, že je potreba nájsť overovací kód svetelného zdroja. Tiež vás informuje v prípade, ak sa nejedná o originálny produkt Osram.

 

 

 

Nájdete lacnejšie? A originálne?

Ťažko. Sme najväčší OSRAM e-dealer na Slovensku. Z nemeckej továrne sme získali Osram svetelné zdroje napriamo za najlepšiu cenu. Stanovujeme ceny a zaručujeme najlepšiu cenu. Takže ak nájdete oveľa lepšiu cenu Osram xenónových zdrojov svetla, predávaných na internete, mali by ste ich brať s výhradami. Než sa rozhodnete, uistite sa a pozrite sa na náš článok o falšovaných Osram zdrojoch xenónových výbojok kliknutím tu: OSRAM TRUST PROGRAM - NÁSTROJ NA OVERENIE ORIGINALITY A PÔVODU PRODUKTU

 

 

 

 

Farebná teplota:

Farebná teplota je 4150 Kelvin. Pôvodná D4S má studená bielu farbu svetla. Toto je predvolená farebná teplota xenónových svetelných zdrojov. 

 

 

 

 

 

Pár je lepšie

Vždy sa odporúča vymeniť dvojicu xenónových výbojok naraz, pretože keď jedna výbojka zlyhá, potom je aj druhá blízko konca životnosti. Pri kúpe a výmene jedného kusu výrobku, stará xenónová  výbojka stále pracuje no svetelný výkon sa nedá porovnať. Z tohto dôvodu sa  odporúča všetkými možnými prostriedkami nahradiť osram xenónové výbojky vždy v pároch, pretože nový svetelný zdroj sa bude podstatne líšiť v porovnaní s opotrebovaným.

 

 

 

 

Záruka Osram Originál

Unikátne xenónové výbojky na trhu Osram Xenarc v Originálnej sérii, ponúkajú 4-ročnú záruku. Ak vám z nejakého dôvodu prestane po dobu štyroch rokov xenónová výbojka správne fungovať, nahradíme vám ju za nový kus. Veríme, že je to pre vás spravodlivá ponuka.

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.