plak vanilka /krémový/ 750ml

plak vanilka 750ml Zväčšiť

Nové

Parametre produktu

VýrobcaAtas
Balenie750 ml
VôňaVanilka

601875

HeurekaPricemaniaOriginál tovar

7,49 €

s DPH
6,24 € bez dph

Dostupnosť: na sklade

Objednajte si tento tovar dnes a v utorok bude u vás!

možnosti platby
Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu zdarma!

 

Garancia vrátenia peňazí alebo výmeny tovaru do 30 dní.

 

Sme tu pre Vás od 08:00 hod. do 18:00 hod.! +421 917 540 838


ochranný prostriedok na báze silikónového oleja na konzerváciu plastových povrchov. Jeho aplikáciou dodáte plastu lesk aj ochranný efekt voči UV žiareniu. PLAK – najpredávanejšie antistatické leštidlo s dlhotrvajúcimi účinkami. Okrem lesku zvýši ich odolnosť voči vode a obnoví farebný základ udržovaného materiálu.

A vôňa? Vyberte si zo siedmich: citrón, jahoda, vanilka, pínia, višňa, levanduľa a broskyňa. Pre tých, ktorí preferujú v interiéri auta čistotu bez lesku, ponúkame antistatické leštidlo na palubné dosky s matným efektom PLAK super MAT alebo PLAK CAR. Je bez obsahu silikónového oleja a v štyroch vôňach: papaya, pomaranč, citrón a jahoda. Chcete rýchlejší spôsob konzervovania plastov? Použite jednorázové antistatické utierky PLAK navlhčené silikónom s príjemnou arómou. Jedna utierka zvládne jeden kompletný interiér. Pomôže rýchlo, pohodlne a jednoducho očistiť vnútorné, ale aj vonkajšie plastové, gumové alebo drevené časti automobilu. 

PLAK veľmi dobre konkuruje domácim ošetrovacím prostriedkom na nábytok! Pre svoje antistatické účinky mimoriadne vhodný aj na údržbu PC!