Teroson WX 350 1l - ochrana dutín

teroson 350 HV 1L Terotex Zväčšiť

Nové

Parametre produktu

VýrobcaTeroson
FarbaSvetlá
ZápachMierny
ViskozitaMierne tixotropná tekutina
Hustotapribližne 0,85g/cm3
Pracovná teplota15°C až 25°C
Teplotná odolnosť:-40°C až 100°C, krátkodobo 130°C (max. 1 hod.)
InéObsah sušiny približne 43%
ObalDóza
Obsah1 l
Kartónové balenie12 ks

793958

HeurekaPricemaniaOriginál tovar

24,32 €

s DPH
20,27 € bez dph

Dostupnosť: na sklade

Objednajte si tento tovar dnes do 14:00 a zajtra bude u vás!

možnosti platby
Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu zdarma!

 

Garancia vrátenia peňazí alebo výmeny tovaru do 30 dní.

 

Sme tu pre Vás od 08:00 hod. do 18:00 hod.! +421 917 540 838


TEROSON WX 350 je antikorózny náterový prostriedok s obsahom rozpúšťadiel na báze voskov, polymérov a antikoróznych prísad, ktorý sa používa hlavne na konzerváciu dutín motorových vozidiel, ohrozených koróziou. Tento produkt je tekutý roztok voskov. Vytláča a odstraňuje vlhkosť, pretože vosk funguje ako prostriedok na odpudzovanie vody. Tento produkt obsahuje veľký podiel inhibítorov korózie, čím sa optimalizuje protikorózna ochrana.

TEROSON WX 350 sa rozprašuje do formy jemnej hmly a má dobré penetračné charakteristiky. Zásluhou toho sa dosahuje optimálna antikorózna ochrana aj v takých oblastiach, ktoré sú ťažko dosiahnuteľné, alebo v oblasti tesných stykov kovových častí. Produkt veľmi dobre penetruje (preniká) do medzier medzi dielmi, ktoré sa majú chrániť (ako sú napríklad spojovacie medzery bodových zvarov), ale pritom výraznejšie neuniká z malých zvarov. Tento produkt možno aplikovať aj pri teplotách pod 15°C, ale penetrácia produktu sa zlepší, pokiaľ sa karoséria ošetruje pri normálnej izbovej teplote.

Po úplnom vyschnutí vytvára produkt TEROSON WX 350 plastickú, voskovitú, mierne lepkavú vrstvu transparentného vodovzdorného filmu béžovej farby. Ochranný film mení povrchové napätie chránených dielov a vytvára tak povrch, ktorý odpudzuje vodu.

Oblasti použitia:

Produkt sa primárne používa na zaručenie ochrany vystriekaných dutín karosérií motorových vozidiel pred koróziou a to ako doplnok voči existujúcej konzervácii jednak na nových autách, jednak aj ako opakované ošetrenie po dvoch, troch rokoch prevádzky vozidla, alebo po opravách karosérií.

Produkt TEROSON WX 350 sa môže použiť aj na ošetrovanie a údržbu celého spodku karosérie. Chráni diely pred koróziou, po ošetrení týmto produktom sa dosiahne inovatívny vizuálny efekt aj na opotrebovaných alebo mierne skorodovaných dieloch. Za týmto účelom postačí aj mierne postriekanie spodku karosérie.

Produkt TEROSON WX 350 sa hodí aj na konzerváciu holých nelakovaných kovových povrchov, napríklad pri lodnom transporte.

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.