TEROSON SB S3000 1l čierny - ochrana proti kamienkom

teroson 3000 Terotex čierny 1L Zväčšiť

Nové

Parametre produktu

VýrobcaTeroson
FarbaČierna
ZápachAromatizovaný
ViskozitaViskózna kvapalina
Vytvrdzovanie2 až 3 hodiny
Sekundárne vytvrdzovanieCez noc
Zvláštna výhodaDobrá odolnosť voči stekaniu
Hustotacca 1,22 g/cm3
Aplikačná teplota10°C až 25°C
Pracovná teplota-25°C až +80°C
InéHrúbka lakovanej vrstvy za mokra do 1 mm
ObalDóza
Obsah1 l
Kartónové balenie12 ks

2671621

HeurekaPricemaniaOriginál tovar

25,87 €

s DPH
21,56 € bez dph

Dostupnosť: na sklade

Objednajte si tento tovar dnes do 14:00 a zajtra bude u vás!

možnosti platby
Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu zdarma!

 

Garancia vrátenia peňazí alebo výmeny tovaru do 30 dní.

 

Sme tu pre Vás od 08:00 hod. do 18:00 hod.! +421 917 540 838


TEROSON SB S3000 je náterový materiál s obsahom rozpúšťadiel, s vysokou viskozitou, na báze umelých živíc, ktorý sa dá nanášať striekaním. Tento náterový materiál vykazuje mimoriadne vysokú rýchlosť schnutia a možno ho veľmi rýchlo prelakovať iným náterom. Po úplnom vyschnutí vykazuje tento náter vysokú odolnosť voči abrazívnym vplyvom a dobrú ochranu voči korózii.

Náter predstavuje dobrú ochranu podkladu voči odletujúcim kamienkom a má dobré charakteristiky z hľadiska odolávania starnutiu. Suchý film vykazuje dobrú priľnavosť na podklad zo surových, základovaných a lakovaných plechov, kovových dielov a dielov z bežných alebo plnených plastov, ktoré boli vopred natreté primárnym lakom.

TEROSON SB S3000 sa dá prelakovať bežnými spotrebiteľskými lakovacími systémami aj s vodnými lakmi (vodou riediteľnými lakmi). Vysúšanie v peci je možné bez problémov na lakovaných ako aj na nelakovaných častiach. Po úplnom vyschnutí náteru je možné materiál aj prebrúsiť. TEROSON SB S3000 má vysokú súdržnosť a odolnosť voči stekaniu spolu s výbornými vlastnosťami pri striekaní.

Tieto vlastnosti umožňujú užívateľovi vytvárať na ošetrovanom povrchu bezmála všetky požadované druhy štruktúry. TEROSON SB S3000 je dočasne odolný voči účinkom benzínu a studených rozpúšťadiel.

Oblasti použitia:

TEROSON SB S3000 je vhodný na chránenie viditeľných častí vozidiel proti korózii a poškodeniam, ktoré sú zapríčinené odletujúcimi kamienkami, soľou a vlhkosťou, umožňuje obnoviť originálnu štruktúru lakovaného povrchu s ochranou proti odletujúcim kamienkom. TEROSON SB S3000 nie je vhodný na prelakovanie elastických materiálov.

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.