Bison Universal Hobby 25ml

Bison Universal - univerzálne lepidlo Zväčšiť

Nové

Parametre produktu

VýrobcaBison

90016

HeurekaPricemaniaOriginál tovar

3,90 €

s DPH
3,25 € bez dph

Dostupnosť: nie je na sklade, na objednávku do 2-3 dní

možnosti platby
Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu zdarma!

 

Garancia vrátenia peňazí alebo výmeny tovaru do 30 dní.

 

Sme tu pre Vás od 08:00 hod. do 18:00 hod.! +421 917 540 838


Veľmi kvalitné univerzálne číre lepidlo pre neviditeľné, vodotesné a veľmi pevné lepenie. Odoláva poveternostným vplyvom a teplotám od -20 ° C do + 100 ° C


ROZSAH POUŽITIA:

Vhodné pre lepenie kameniny, porcelánu, skla, kože, textilu, plachtoviny, lepenky, dreva, korku, papiera a rôznych syntetických materiálov pri domácom i vonkajšom použití. Nie je vhodné pre lepenie PP, PE, teflónu, silikónu.


NÁVOD NA POUŽITIE:

Povrchy musia byť čisté, suché, bez prachu a mastnoty. Lepenie savých (poréznych) materiálov: na jeden povrch naneste tenkú vrstvu a obe časti pevne pritlačte k sebe. Lepidlo zaschne na dotyk po štyroch hodinách. Konečnej pevnosti sa dosiahne približne po 24 hodinách.V prípade tvrdých alebo nesavých materiálov (kamenina, kov, plasty): naneste vrstvu lepidla na oba povrchy, počkajte približne tri minúty a obe časti pevne pritlačte k sebe. Lepidlo nechajte schnúť 24 hodín.

  • univerzálne lepidlo do domácnosti na drobné opravy
  • priehľadné, vodeodolné
  • veľmi dobre spája rôzne druhy materiálov
  • rýchloschnúce


DÔLEŽITÉ:

Pracujte pri teplotách vyšších ako je + 5 ° C. Lepidlo skladujte na chladnom a dobre zabezpečenom mieste chránenom proti mrazu. Škvrny odstráňte acetónom.

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.