OSRAM H7 COOL BLUE INTENSE 12V 55W PX26d BOX 2ks (64210CBI-HCB)

OSRAM Cool Blue Intense H7 64210CBI 12V 55W Box Zväčšiť

Nové

Parametre produktu

VýrobcaOsram
EAN4052899413085
Rozmer dĺžky59 mm
Rozmer priemeru12 mm
Rozhodujúci faktorstudené a jasnejšie svetlo
Použitie na verejných komunikáciáchÁno (ECE certifikát)
Farebná teplota4200 K
Svetelný tok1500 lm
Životnosť (TC)200 hodín
Menovité napätie12 V
Menovitý výkon55 W
PäticaH7 (PX26d)

64210CBI-HCB

HeurekaPricemaniaOriginál tovar

17,90 €

s DPH
14,92 € bez dph

Dostupnosť: na sklade

Objednajte si tento tovar dnes do 14:00 a v pondelok bude u vás!

možnosti platby
Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu zdarma!

 

Garancia vrátenia peňazí alebo výmeny tovaru do 30 dní.

 

Sme tu pre Vás od 08:00 hod. do 18:00 hod.! +421 917 540 838


OSRAM Cool Blue Intense H7 - Najmodernejšie halogénové žiarovky s xenónovým efektom


Ako už názov napovedá, halogénové žiarovky OSRAM Cool Blue Intense sú vážne štýlové. Oproti klasickým halogénovým žiarovkám produkujú Cool Blue Intense svetlo s teplotou chromatickosti až 4200 Kelvinov, takže farba svetla pripomína xenónové výbojky. Všetko je pritom plne legálne a Cool Blue Intense majú homologáciu ECE spĺňajú všetky požiadavky EU. Sú teda dostupné pre všetky využitia predného osvetlenia. OSRAM Cool Blue Intesne sú žiadané najmä zo strany vodičov nadšených z dizajnu. Okrem estetických výhod však ponúkajú tieto halogénové žiarovky aj dôležité parametre osvetlenia. V porovnaní so štandardnými halogénovými žiarovkami majú o 20% vyššiu intenzitu svetla, to znamená, že prípadné prekážky alebo osoby môžete spozorovať skôr a teda máte možnosť zareagovať skôr na vzniknutú situáciu na ceste.

Svetlo podobné xenónovým výbojkám

Halogénové žiarovky OSRAM Cool Bue Intense majú modrasté, jasné, biele svetlo. Výrazne spríjemňujú každú cestu a dodávajú vozidlu vskutku pôsobivý dojem, veľmi podobný xenónovým výbojkám. Pre čo najvyššiu svietivosť dávajte pozor na to, aby ste sa pri inštalácii nedotkli prstami sklenenej banky, pretože mastný odtlačok, ktorý by ostal na žiarovke by vám mohol uberať na svietivosti. V prípade, že bude na žiarovke mastný odtlačok, treba ju očistiť vatovým tampónom.

 

Až o 20% belšie svetlo

OSRAM Cool Blue Intense poskytujú až o 20% belšie svetlo ako štandardné halogénové žiarovky, takže obrysy osôb a dopravné značenia rozpoznáte oveľa skôr. Belšie svetlo tiež pôsobí na ľudský zrak príjemnejšie ako žlté, takže nebudete cítiť počas šoférovania unavené oči. OSRAM Cool Blue Intense si poradia viac aj pri zlých poveternostných podmienkach a pri mokrej vozovke.

 

Životnosť Osram Cool Blue Intense H7 Vás nesklame!

OSRAM Cool Blue Intense Vás naozaj nesklame ani čo sa týka životnosti. Výrobca udáva svietivosť až 500 hodín, čo je pri svetelnom výkone a intenzity svietenia veľmi prijateľný údaj. Pri žiarovkách platí, že výkon a svietivosť je vždy na úkor životnosti, no v tomto prípade je to celkom slušný kompromis. Doprajte svojmu auto nekompromisný vzhľad, ktorý vzbudzuje záujem halogénovými žiarovkami OSRAM Cool Blue Intense. V každom prípade je cenovo výhodnejšie kupovať duo-box balenie, ktoré obsahuje 2 ks halogénových žiaroviek a Vy tak môžete vymeniť žiarovky v obidvoch svetlách naraz.

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.