Osram Night Breaker Unlimited H7/12V 55W PX26d set 2ks

Osram H7 Night Breaker Unlimited +110% 55W Set 2ks Zväčšiť

Nové

Parametre produktu

VýrobcaOsram
Rozmer priemeru12 mm
Rozhodujúci faktorvysoký jas, studené svetlo
Použitie na verejných komunikáciáchÁno (ECE certifikát)
Farebná teplota3600 K
Svetelný tok1500 lm
Životnosť (TC)250 hodín
Menovité napätie12 V
Menovitý výkon55 W
PäticaH7 (PX26d)
EAN4052899017061
Rozmer dĺžky59 mm

64210NBUBOX

HeurekaPricemaniaOriginál tovar

18,90 €

s DPH
15,75 € bez dph

Produkt už nie je na sklade

možnosti platby
Nakúpte ešte za 60,00 € a získajte dopravu zdarma!

 

Garancia vrátenia peňazí alebo výmeny tovaru do 30 dní.

 

Sme tu pre Vás od 08:00 hod. do 18:00 hod.! +421 917 540 838

najsilnejšia halogénová žiarovka Osram Night Breaker Unlimited
OSRAM Night Breaker Unlimited H7 12V box (2ks)

Ekonomické duo-box balenie

Zabalený duo-box obsahuje 2 kusy halogénových žiaroviek Osram Night Breaker Unlimited H7, takže môžete rovno vymeniť žiarovky v obidvoch svetlách naraz.

 

Prišiel najsilnejší : Osram Night Breaker Unlimited je nový-vyšší level

Najobľúbenejšie Osram halogénove autožiarovky: Osram Night Breaker Plus, získali viacero medzinárodných ocenení v posledných rokoch. Po dlhom vývoji a testovaní nastupujú nové kompletné špičkové autožiarovky Osram Night Breaker Unlimited H7, čo je až o 110% viac svetla premietnutého na ceste a podstatne viac času na reakciu a to prináša novú úroveň skúseností z nočnej jazdy. Ak máte v noci problém sa sústrediť alebo unavené oči zo šoférovania, skúste nové Osram Night Breaker Unlimited H7 za ktoré sa môžeme zaručiť. Nebudete veriť vlastným očiam! Význam 110% svetelného navýšenia? Osram rovnako ako ostatné automobilky rozvíja smer halogénových autožiaroviek do tej miery, že sa na vozovku dostane viac svetla, kde je ešte viac času na reakciu vodiča, aby sa zabránilo prípadnej nehode. Osram Night Breaker Unlimited pri 110% svetelnom výkone svietia v pásme 75 až 100 m pred vozidlo.

 

O 40 m dlhší svetelný lúč? To je Osram Night Breaker H7 Unlimited

Osram Night Breaker H7 Unlimited poskytuje až o 40 m dlhší svetelný lúč ako tradičné halogénové autožiarovky, takže môžete rozpoznať prekážky, chodcov a cyklistov na ceste oveľa skôr. Používaním autožiaroviek Osram Night Breaker H7 Unlimited s oveľa väčšou pravdepodobnosťou predídete smrteľným dopravným nehodám. O 40 m dlhší svetelný lúč znamená pri rýchlosti 90 km/h o asi dve sekundy a pri rýchlosti 50 km/h o tri sekundy rýchlejšiu reakciu. Budete tak mať oveľa viac času zareagovať na potencionálne mimoriadne udalosti. Myslite na  bezpečnosť a vyberte Osram Night Breaker H7 Unlimited!

Osram Night Breaker Unlimited ponúka o 20% belšie svetlo

Osram Night Breaker H7 Unlimited poskytuje o 20% belšie svetlo ako štandardné halogénové autožiarovky, takže objekty a obrysy osôb sú výraznejšie. Dopravné značenia je možné takisto zaregistrovať skôr. Belšie svetlo pôsobí na ľudský zrak oveľa príjemnejšie ako žlté, takže pri šoférovaní nebudete mať tak unavené oči. Belšie svetlo tiež pomáha v daždivom počasí a to tým, že svetlo sa tak neodráža od mokrej vozovky ako klasická halogénová žiarovka a tým sa zlepšuje viditeľnosť aj za tých najhorších podmienok.

 

Informácia o životnosti Osram Night Breaker H7 Unlimited

Pri výbere halogénovej autožiarovky si môžete vybrať autožiarovku s dlhšou životnosťou (Osram Ultra life) alebo s vyšším svetelným výkonom s trochu kratšou životnosťou v porovnaní so štandardnou autožiarovkou. Je dôležité poznamenať, že o niečo kratšia životnosť je spôsobená tým, že autožiarovka je sprevádzaná špičkovými vlastnosťami počas celej životnosti. Očakávaná životnosť priemerného používania je dva roky, čo ale v podstate závisí na okolnostiach (typ auta, kvalita ciest). Za kratšiu životnosť poskytuje Osram Night Breaker H7 Unlimited na výmenu viac svetla než klasické autožiarovky, vynikajúce osvetlenie, ktoré môže dokonca zachrániť život, takže je to úplne prijateľný kompromis. Samozrejme, Osram Night Breaker H7 Unlimited má potrebné povolenie EHK na cestnej premávke, takže sa môže používať v celej Európe. Vzhľadom k tomu, že Osram Night Breaker H7 Unlimited posúva hranice technológií, nie je vhodný pre vozidlá, ktoré ničia normálne autožiarovky pravidelne (napr. mesačne), vzhľadom k nestabilnej úrovne napätia alebo z iných dôvodov. Môžu to byť staršie modely automobilov Ford Focus, prípadne Renault Megane modely. Pri modeloch, ktoré môžu poškodiť žiarovku mesačne odporúčame Osram Ultralife ktorá bude poskytovať skromné nažltlé svetlo ale mala by vydržať svietiť aspoň tri roky a ja cenovo dostupnejšia.

 

Dlhé používanie pre Osram Night Breaker H7 Unlimited!

Aby sme pre nové Osram Night Breaker H7 Unlimited autožiarovky dosiahli čo najdlhšiu životnosť využite našu dobrú radu:

 • Pri inštalácií použite bavlnené rukavice alebo noste so sebou vreckovku. Rovnako ako u všetkých halogénových žiarovkách, Osram Night Breaker H7 Unlimited sa tiež zamastí, pretože naša pokožka je mastná a odtlačky po zapnutí svetiel by mohli uberať zo svietivosti. Ak sa však dotknete žiarovky – sklenenej banky, očistite ju alkoholovým tampónom a potom počkajte kým žiarovka úplne vyschne.
 • Ak si s inštaláciou Osram Night Breaker H7 Unlimited nie ste istý, tak to radšej zverte odborníkovi!
 • Ak Vám prestal svietiť svetlomet na jednej strane, zatiaľ čo druhý svieti, zaťaženie môže mať za následok zlyhanie druhej žiarovky v krátkom časovom období. Ak je to možné vymente žiarovku čo najskôr.
 • Ak sa vám nepozdáva svietivosť alebo je farba svetlá matná, môže to byť dôsledok zažltnutých svetlometov na automobile. V tomto prípade vezmite svoje auto na renováciu povrchu svetlometov a zvýšite tak viditeľnosť.
 • Nové vozidlá sú už vybavené povinným denným svietením. Vybavte svoje vozidlo dodatočným Osram LED denným svietením a Osram Night Breaker H7 Unlimited budete používať len vtedy, keď to budete naozaj potrebovať.

 

Výhody:

 • až o 110 % viac svetla na vozovke pre lepšiu viditeľnosť a podstatne viac času na reakciu
 • až o 35 m dlhší svetelný kužel
 • až o 20 % belšie svetlo (3600K) pre neunavujúce a pohodlné riadenie
 • až o 50 % dlhšia životnosť (extra lifetime)
 • pútavý design s čiastočným modrým povrstvením a strieborným vrškom (H4/H7/H11)
 • pozlátené kontakty (H4/H7) pre vysokú odolnosť proti korózii, vynikajúca vodivosť a ušľachtilý vzhľad
 • balenie obsahuje 2 ks halogénových žiaroviek

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.