Banner Energy Bull 12V 180Ah trakcia 96351

Banner Energy Bull 12V 180Ah trakcia 96351 Zväčšiť

Nové

Parametre produktu

VýrobcaBanner
Menovité napätie12 V
Záruka2 roky
Pripravená k použitiuÁno
Kapacita180 Ah
Upevnovacia lišta (typ uchytenia)B00
Max. Dĺžka514 mm
Max. Šírka223 mm
Max. Celková Výška220 mm
TypBezúdržbová

96351

HeurekaPricemaniaOriginál tovar

298,90 €

s DPH
249,08 € bez dph

Dostupnosť: na sklade

Objednajte si tento tovar dnes do 14:00 a zajtra bude u vás!

možnosti platby
Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu zdarma!

 

Garancia vrátenia peňazí alebo výmeny tovaru do 30 dní.

 

Sme tu pre Vás od 08:00 hod. do 18:00 hod.! +421 917 540 838


PLNÁ SILA NA VOĽNÝ ČAS.

Energy Bull od firmy Banner je práve TOU SPRÁVNOU špeciálnou batériu pre koníčky a voľný čas. A práve v tejto oblasti stále rastú nároky na moderné batérie pre dlhodobé vybíjanie. Na to má Banner novú odpoved‘: nová Energy Bull. Základom je excelentný počet nabíjacích cyklov a ľahké nabíjanie. Výraznejšie než kedykoľvek predtým, a teda s podstatným zlepšením sa prezentuje komfortná údržba, zabezpečenie proti vytečeniu a bezpečnosť prevádzky.

Opätovnou výrobou Energy Bull potvrdzuje Banner svoju pozíciu ako predajca s moderným výrobným programom aj na špeciálne účely použitia.

KDE JE ENERGY BULL DOMA.

Banner Energy Bull je absolútnym špecialistom medzi batériami. A ako špecialista vykonáva aj svoju prácu: perfektne vhodná pre danú oblasť použitia a nekompromisná, pokiaľ ide o kvalitu. Poskytuje o. i. prenosnú energiu pre plachetnice a elektrické lode, obytné automobily/ karavany a táborenie.

Ďalej sa Energy Bull uplatní v signálnych zariadeniach, solárnych paneloch alebo v elektrických invalidných vozíkoch. Váš špecialista firmy Banner vám v tom rád a podrobne poradí!

  • Tip firmy Banner: Na štartovanie motorového člna použite (zabudovaný motor alebo bočný prívesný motor) najlepšie štartovaciu batériu.
  • NÁVOD NA MONTÁŽ PRÍPOJKY NA ODVOD PLYNOV: Batérie Energy Bull 955 01 – 959 01 sú vybavené prípojkou na centrálny odvod plynov, ktorá má tvar štrbiny a zabezpečuje odvádzanie vznikajúcich plynov z batérie. Hadicu na odvod plynov s uhlovým konektorom zastrčte jednoducho ako obvykle do príslušného otvoru. To je všetko!
Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.