Banner Buffalo Bull 12V 140Ah 800A SHD64035

Banner Buffalo Bull 12V 140Ah 800A SHD64035 Zväčšiť

Nové

Parametre produktu

VýrobcaBanner
Menovité napätie12 V
Záruka2 roky
Pripravená k použitiuÁno
Kapacita140 Ah
Skúšobný prúd za studena EN800 A
Umiestnenie kontaktov3, oba póly vľavo
Upevnovacia lišta (typ uchytenia)B00
Max. Dĺžka514 mm
Max. Šírka189 mm
Max. Celková Výška220 mm

SHD64035

HeurekaPricemaniaOriginál tovar

189,90 €

s DPH
158,25 € bez dph

Dostupnosť: na sklade

Objednajte si tento tovar dnes do 14:00 a zajtra bude u vás!

možnosti platby
Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu zdarma!

 

Garancia vrátenia peňazí alebo výmeny tovaru do 30 dní.

 

Sme tu pre Vás od 08:00 hod. do 18:00 hod.! +421 917 540 838


Autobatérie Buffalo Bull , autobatérie do každého vozidla , kvalitné autobatérie Banner . Batériu Buffalo SHD ( Super Heavy Duty ) vyvinula spoločnosť Banner pre úžitkové vozidlá s extrémne vysokou spotrebou energie : Pre diaľkové autobusy a autobusy MHD , nákladné automobily s nákladné plošinou , chladiarenské vozidlá , kamióny , stavebné stroje , rolby atď . Svojim špičkovým výkonom je vhodná do mimoriadne náročnej prevádzky a ponúka o povestný kúsok energie a životnosti navyše !

• Bezúdržbová : Hybridná technológia zaručuje minimálnu spotrebu vody
• Odolnosť voči otrasom : V súlade s najprísnejšími európskymi normami na vykonávanie skúšok
• Odolná voči cyklickému namáhaniu : Bezpečné napájanie palubných prístrojov bez zníženia štartovacieho výkonu
• Optimalizovaný výkon : Kombinácia kapacity a výkonu pri štartovaní za studena , ktorá je optimalizovaná pre úžitkové vozidlá
• Odolná voči hlbokému vybitiu
• Prevádzková bezpečnosť : Použitie špeciálneho systému proti úniku elektrolytu predĺži dobu do okamihu prípadného úniku elektrolytu nainštalovanej batérie
• Poistka proti spätnému zápalu : Zaistená integrovanou ochranou proti spätnému zápalu je súčasťou systému proti úniku elektrolytu alebo v kryte batérie
• Ekologická a vyznačujúci sa jednoduchou obsluhou : Dodávaná batéria Buffalo Bull SHD je naplnená a nabitá - nevyžaduje preto manipuláciu s kyselinou .

Batéria Buffalo Bull boli vyvinuté pre najnáročnejšie prevádzku . Predstavujú ideálne batérie pre všetky úžitkové vozidlá, ktoré každodenne podávajú prvotriedny výkon . Štartovanie za studena , krátke trasy , nakladacia plošina , klimatizácia , extrémna poloha vozidla , chladiace zariadenie - žiadny problém pre batérie Banner Bull so silou byvola !

použitie :
- Malé nákladné automobily
- Poľnohospodárske stroje
- Stavebné stroje
- Rolby
- Diaľkové autobusy a autobusy MHD
- Nákladné automobily s nakladacou plošinou
- Chladiarenské vozidlá
- Kamióny a ťahače

O spoločnosti Banner
Ako jediný výrobca batérií z Rakúska je spoločnosť Banner považovaná za medzinárodne uznávaného a popredného producenta batérií , ktorý dodáva batérie pre originálnu výbavu mnohým významným automobilkám , ako je napríklad Audi , BMW , VW , Chrysler alebo MAN . Výrobky spoločnosti Banner dokazujú svoju kvalitu na najchladnejšom škandinávskom severe rovnako ako pod horúcim africkým slnkom .

Filozofia spoločnosti Banner
Technická dokonalosť a optimálne služby - to je filozofia spoločnosti Banner . K tomu patrí tiež úplne spoľahlivé a včasné dodávky a vysoká miera zodpovednosti za životné prostredie . Inovatívne myslenie umožňuje vyrábať produkty najvyššej kvality , za ktoré hovorí ich prevádzková bezpečnosť a dlhá životnosť .

Dĺžka: 514 mm
Šírka: 189 mm
Výška: 220 mm
Napätie: 12 V
Kapacita: 140 Ah
Štartovací prúd: 800 A
Hmotnosť: 37,60 kg

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.