Banner Power Bull 12V 95Ah 680A P9505 ľavá asia

Banner Power Bull 12V 95Ah 680A P9505 ľavá asia Zväčšiť

Nové

Parametre produktu

VýrobcaBanner
Záruka2 roky
Pripravená k použitiuÁno
Kapacita95 Ah
Skúšobný prúd za studena EN680 A
Umiestnenie kontaktov1, (PLUS) pól vľavo
Upevnovacia lišta (typ uchytenia)B07
Max. Dĺžka303 mm
Max. Šírka173 mm
Max. Celková Výška225 mm
TypBezúdržbová
Váha24 kg

P9505

HeurekaPricemaniaOriginál tovar

144,90 €

s DPH
120,75 € bez dph

Dostupnosť: nie je na sklade, na objednávku do 2-4 dní

možnosti platby
Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu zdarma!

 

Garancia vrátenia peňazí alebo výmeny tovaru do 30 dní.

 

Sme tu pre Vás od 08:00 hod. do 18:00 hod.! +421 917 540 838


Nová generácia motorov moderných automobilov vyžaduje vysoký štartovací výkon. Prvky zaisťujúce bezpečnosť a pohodlie cestujúcich pritom takisto z batérie nepretržite odoberajú prúd. Spoločnosť Banner vyšla v ústrety týmto požiadavkám a pre európske, americké a ázijské značky automobilov vyvinula celkom bezúdržbovú batériu Power Bull na báze čistého vápnika.

NAJVYŠŠIE BEZPEČNOSTNÉ ŠTANDARDY : Patentovaná technológia Double Top , ktorá obstála aj v skúške prevrátenia batérie , ponúka 100 % ochranu proti úniku elektrolytu do náklonu 45 stupňov . V súčasnosti dodávame túto technológiu automobilkám BMW a VW


ZDOKONALENÁ PREVÁDZKOVÁ BEZPEČNOSŤ : Poistky proti spätnému zápalu , zapustené hlboko vnútri konštrukcie batérie , zaisťujú v spojení s technológiou Double Top nevýbušnosť batérie Power Bull pri výskyte vonkajšieho zápalného zdroja a vzniku elektrostatického výboja ( ESD ) .

ABSOLÚTNA BEZÚDRŽBOVOSŤ : Technológia čistého vápnika zabezpečuje minimálnu spotrebu vody a hodnotu samovoľného vybíjania . Batérie Power Bull je od výrobcu naplnená a nabitá - manipulácia s elektrolytom nie je nutná !TECHNOLÓGIA VÁPNIKA ZAISŤUJE ENERGICKÝ ŠTART : Optimalizácia aktívneho reakčného povrchu a sústredná konštrukcia dosiek ponúka viac energie .


ŠTARTOVANIE pri extrémne nízkych teplotách : Vynikajúce parametre pri štarte za studena a vysoká štartovacia energia .VÍŤAZ TESTU : Batérie Banner Power Bull sa stala v novembri 2004 v zápolení 16 autobatérií víťazom testu spotrebiteľského časopisu Stiftung Warentest / Nemecko .ŠIROKÝ SORTIMENT : Batéria Power Bull od spoločnosti Banner vychádza v ústrety ako požiadavkám európskych a amerických značiek automobilov , tak potrebám ázijských automobilov .

TECHNOLÓGIA ČISTÉHO VÁPNIKA :

Výkonná batéria Power Bull boduje vďaka svojej inovatívnej technológii na báze čistého vápnika a získa si vás dvoma jedinečnými výhodami :
- Extrémne nízkou spotrebou vody ( najmä pri vysokých teplotách )
- Mimoriadne dlhou skladovateľnosťou .

Technické údaje:

303 mm Dĺžka
173 mm Šírka
225 mm Výška
12 V Napätie
95 Ah Kapacita C20
1 Polarita
1 Typ pólov
680 A Vybíjaci prúd CCA
B01 Spodné uchytenie
24 kg Hmotnosť

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.