Filtrácia produktov

Cena
899 1049
Rozhodujúci faktor
viac možností... menej možností...
Použitie na verejných komunikáciách
viac možností... menej možností...
Farebná teplota
viac možností... menej možností...
Menovitý výkon
viac možností... menej možností...
Pätica
viac možností... menej možností...
Kompletné svetlomety

Kompletné svetlomety

Zobrazujem 1 - 10 z 10 položiek

Po úspešnej sérií svetlometov LEDriving Xenarc pre vozidlá VW Golf VI vyrobených v rokoch 2008 až 2013, špecialista na osvetlenie so sídlom v Mníchove teraz ponúka upgrade svetlometov pre VW Golf VII vyrobených v rokoch 2012 až 2016. Nové predné osvetlenie je schválené pre upgrade riešení, v ktorých existujúce xenónové svetlomety môžu byť jednoducho vymenené bez nutnosti rozsiahlejšej rekonštrukcii vozidla. Pre individualistov, medzi majiteľmi vozidiel Golf VII, osvetľovací dizajnéri z firmy OSRAM vytvorili tri špeciálne prevedenia svetlometov LEDriving Golf VII: GTI, Black a Chrome. Každá verzia svetlmetov má na svojej konštrukcii zvýraznené odlišné znaky, ktoré vystihujú jednotlivé prevedenia BLACK, CHORME alebo GTI.  Svetlomety môžu byť použité pre všetky modely VW Golf 7, tiež pre Variant a Cabriolet, ktoré boli vyrobené s xenónovými svetlami.

Plne legálny upgrade z xenónov alebo halogénov na FULL LED

Nová LEDriving Golf VII Edícia svetlometov poskytuje plne legálny upgrade z xenóvých alebo halogénovýh svetiel na FULL LED svetlomety s LED technológiou pre všetky vozdilá Volkswagen Golf 6 (r.v.2008 - 2013) a Volkswagen 7 (r.v. 2012 - 2016) a spĺňa všetky požiadavky právnych predpisov. Produkt nesie skúšobný symbol EHK, ktorý je povinný pre všetky schválené automobilové komponenty, takže tam nie je žiadna požiadavka na dodatočnú registráciu svetlometov. Svetlomety sú ECE-kompatibilné (Európska hospodárska komisia) a schválené pre cestnú prevádzku. Pri používaní LEDriving Golf VII sa nevyžaduje automatická korekcia sklonu ani ostrekovací systém svetlometov.

Pocíť zmenu! Vyšší výkon, moderný vzhľad

V porovnaní so štandardnými halogénovými alebo xenónovými svetlami poskytuje LED technológia vyššiu úroveň osvetlenia, ktorá sa môže pochváliť fascinujúcim svetelným dizajnom. V edícii LEDriving Golf s inovatívnou LED technológiou nahradí xenónové alebo halogénové svetlá pre VW Golf VI a VII. Svetelný výkon retrofit svetlometov je podstatne vyšší než u pôvodného predného osvetlenia. Čím je merný výkon vyšší až o 110 percent v porovnaní so štandardnými xenónovými svetlometmi, to znamená, že podstatne viac svetla môže byť produkovaného na nebezpečné priestory a prekážky na ceste (výtlky, spadnutý strom, chodec..). Farba svetla je až o 40% belšia ako pri klasických halogénových alebo xenónových svetlách, čím vozidlo  bezpochyby získava modernejší vzhľad. Svetlomety sú vybavené LED svetlami pre stretávacie a diaľkové svetlá, LED svetlami pre denné svietenie a LED signálnym osvetlením. Kombinácia tejto prémiovej osvetľovacej techniky má za následok inovatívny produkt s vynikajúcim dizajnom, ktorý je dodávaný v troch variantoch. Black Edition, Chrome Edition a GTI Edition. 

Osvetlenie víťaza

OSRAM je svetový líder v oblasti automobilového osvetlenia. Spĺňa najvyššie štandardy kvality, výkonu a spoľahlivosti, čo v skutočnosti odlišuje naše progresívne produkty a na rozdiel od iných, do nich vkladáme dizajn a inovatívne inžinierstvo. OSRAM vychádza v ústrety vodičom, ktorí chcú, aby ich vozy vzbudzovali moderný pocit a reflektovali svoj vlastný štýl. Ponúkame svetelné zdroje pre vozidlá, ktoré dokážu uspokojiť aj tie najvyššie nároky. LEDriving Golf svetlomety sú na špici svetelnej techniky v kvalite OEM.

Jednoduchá inštalácia 

OSRAM ponúka riešenie pre všetky modely Golf 7, ktoré sú dodávané s xenónovými svetlometmi. Existujúce xenónové svetlomety môžu byť jednoducho vymenené bez nutnosti rozsiahlej rekonštrukcii vozidla. Inštalácia LEDriving svetlometov vo vašom aute je jednoduchá a trvá asi 90 minút. Nie je potrebné mať žiadne špeciálne vedomosti pre inštaláciu svetlometov. Súčasťou balenia sú podrobné pokyny pre inštaláciu. Montáž môže byť vykonaná jednou osobou, avšak, môžete požiadať niekoho, aby vám pomohol rozobrať predný spojler  (nárazník).Jednoduchá inštalácia (Plug and Play), prebieha bez úpravy alebo poškodenia existujúcich káblov a pre montáť nie su potrebné žiadne ďalšie diely. Komplet celé zariadenie je plne certifikované a schválené pre použitie na cestných komunikáciách (ECE certifikované). Na zariadenie sa vzťahuje záruka po dobu 24 mesiacov.

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.