Filtrácia produktov

Cena
899 929
Rozhodujúci faktor
viac možností... menej možností...
Použitie na verejných komunikáciách
viac možností... menej možností...
Farebná teplota
viac možností... menej možností...
Menovitý výkon
viac možností... menej možností...
Pätica
viac možností... menej možností...
Kompletné svetlomety

Kompletné svetlomety

Zobrazujem 1 - 6 z 6 položiek

Osram rozširuje svoje portfólio dodatočného vybavenia retrofit svetlometov s LEDriving Xenarc Golf VI Edition. Po predchádajúcich svetlometoch LEDriving Xenarc pre Audi A4 B7 vyrobených v rokoch 2004 až 2008, špecialista na osvetlenie so sídlom v Mníchove teraz predkladá upgrade svetlometov pre VW Golf VI. Nové predné osvetlenie je schválené pre upgrade riešení, v ktorých existujúce halogénové svetlomety môžu byť jednoducho vymenené bez nutnosti rozsiahlej rekonštrukcii vozidla. Pre individualistov, medzi majiteľmi vozidiel Golf VI, OSRAM osvetľovací dizajnéri vytvorili tri špeciálne verzie LEDriving Xenarc Golf VI vydanie: GTI, Black a Chrome. V závislosti na verzii, pre ktorú sa kupujúci rozhodne, veľmi odlišné vlastnosti vozidla sú zvýraznené.. Svetlomety môžu byť použité pre všetky modely VW Golf VI, tiež pre Variant a Cabriolet, ktoré boli vyrobené s halogénovými svetlami.

 

 

Plne legálny upgrade

Nová LEDriving Xenarc Golf VI Edícia svetlometov poskytuje plne legálny upgrade z halogénových svetiel na xenónové svetlomety s LED technológiou pre všetky vozdilá Volkswagen Golf 6 (r.v. 2008 - 2013) a spĺňa všetky požiadavky právnych predpisov. Produkt nesie skúšobný symbol EHK, ktorý je povinný pre všetky schválené automobilové komponenty, takže tam nie je žiadna požiadavka na dodatočnú registráciu svetlometov. Svetlomety sú ECE-kompatibilné (Európska hospodárska komisia) a schválené pre cestnú prevádzku. Pri používaní LEDriving Xenarc Golf VI sa nevyžaduje automatická korekcia sklonu ani ostrekovací systém svetlometov.

ledriving-svetla-na-golf.jpg

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.