Osram LEDriving prídavné ďiaľkové a pracovné svetlá

Osram LEDriving prídavné ďiaľkové a pracovné svetlá

V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Ak potrebujete osvietiť vozovku a okolité prostredie intenzívnejším svetlom, nie je to pre prídavné diaľkové svetlá OSRAM LEDriving® žiadny problém. Vďaka celému radu designov, tvarov a profilov svetiel vás tieto svetlá presvedčia intenzívnym bielym LED svetlom pre spoľahlivé osvetlenie na blízko aj na diaľku, v práci alebo vo voľnom čase, na tmavých cestách na vidieku a lesných cestách, na ceste aj mimo nej. Schválené pre prevádzku na verejných komunikáciách pri zohľadnení lokálnej legislatívy.

Automobilové osvetlenie - Silnejšie svetlo pre viditeľnosť na väčšiu diaľku

Vylepšite svoje vozidlo bielym LED svetlometom, ktorého inštalácia je taká jednoduchá, že ju naozaj oceníte. Posvieťte si na ceste pred sebou na väčšiu vzdálenosť, od krajnice ku krajnici. Keď padne súmrak, tma vás nezastaví. Pracovný svetlomet OSRAM LEDriving vás udrží v pohybe na miestach, kde ostatné normálne predné svetlomety jednoducho nestačí.

4x4 Aplikácie - Dobrodružné cesty

V teréne si chcete byť istí, že vás vaše vybavenie nesklame. Pracovné svetlomety OSRAM LEDriving sú konštruované tak, aby zintenzívnili jazdu v náročných podmienkach. Asfalt môžete nechať za sebou a jasne vidieť, čo vás čaká. Tieto robustné a štýlové reflektory v tvare písmena x môžu zlepšiť viditeľnosť na blízko aj na diaľku, a to aj v tých najextrémnejších podmienkach. OSRAM presne vie, aká náročná môže byť jazda s pohonom 4x4. Sortiment robustných LED reflektorov OSRAM zaujme výnimočným jasom a studeným bielym svetlom v úplne akomkoľvek prostredí.

Osvetlenie nákladných vozov - Teraz môžete svoje vozidlo vylepšiť - vo dne aj v noci.

S OSRAM budete lepšie vidieť a budete lepšie videní. Počas dňa upozorňuje funkcia "pozičného svetla" nášho multifunkčného radu ostatných účastníkov cestnej premávky na vašu prítomnosť. V noci prídavné diaľkové svetlá zlepšujú viditeľnosť na veľkú vzdialenosť a varujú ostatných. Vylepšite svoje vozidlo našimi sofistikovanými LED reflektormi. Či už potrebujete varovať protiidúcu premávku alebo osvetliť cestu vo veľmi tmavých podmienkach, môžete zvýšiť viditeľnosť pomocou extrémne vysokej optickej účinnosti a homogénnych LED svetiel od OSRAM.

Priemyselné aplikácie - tvrdo pracujete. Vaše svetlá tiež.

Majte pod kontrolou celé svoje zorné pole vo všetkých denných a nočných hodinách, pretože naše odolné LED a pracovné svetlá LEDriving nepoznajú únavu. Tieto robustné a kompaktné svetlá sú navrhnuté tak, aby zvládli aj tie najnáročnejšie aplikácie

Aplikácie v poľnohospodárstve - Uľahčite si tvrdú prácu.

Keď slnko zapadne, vaša práca nekončí? Nenechajte sa zastaviť: Naše pracovné svetlomety LEDriving poskytujú silné svetlo na diaľku aj pre osvetlenie blízkeho okolia. Produkcia neklesne, keď padne tma vďaka týmto intenzívne bielym LED svetlám s extrémne vysokou optickou účinnosťou a sofistikovaným chladením. Tieto robustné a kompaktné svetlá sú odolné a navrhnuté tak, aby sa im darilo aj v drsných podmienkach. Máte istotu, že v prípade potreby môžete pokračovať v práci 24/7, vo dne v noci, aby ste dodržali agrotechnické lehoty.

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.