Hmlové svetlá namontované v DRL

Hmlové svetlá namontované v DRL

V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Osram LED hmlové svetlá sú určené pre náhradu štandardných hmlových svetiel s priemerom 90mm, ktoré výrobcovia automobilov bežne používajú. Namontované Osram svetlá sa používajú na jazdu cez deň ako denné svietenie a takisto nahrádzajú hmlové svietenie . Zoznam vozidiel, na ktoré môžu byť svetlá namontované nájdete v produtkoch našej ponuky.

Otestujte si vaše Osram LEDriving FOG svetlomety a hmlovky po dobu 6 mesiacov bez akéhokoľvek rizika!

Formotor.sk internetový obchod a operátor svetelných zdrojov ako konateľ Vám zaručujem, že budete maximálne spokojný s kvalitou výrobkov, svetelným výkonom, technickými charakteristikami a dokazuje to špeciálna ponúknutá záruka:Ak si z nejakého dôvodu budete mylsieť, že súprava LEDriving nenapĺňa očakávania, môžete nám ho vrátiť do šietich mesiacov od obdržania všetkých doplnkov (Formotor.sk webový distribútor vám vráti plnú kúpnu cenu bez akýchkoľvek otázok na vás.) Preto veríme, že budete s naším produktom spokojný a sme si istý, že o mnoho rokov neskôr budete môcť priznať, že ste spravili správne rozhodnutie.Naša firma vám ponúka dobrovoľne, právne nezávislé vrátenie peňazí - a takisto povinné 14-dňové právo na odsúpenie od zmluvy.

LEGÁLNY TUNING - DÔVERUJTE LEN RENOMOVANÝM VÝROBCOM!

Buďte opatrní a dbajte na to, aby mali všetky tuningové diely príslušnú certifikáciu. Ak nie sú niektoré výrobky schválené, má to dobrý dôvod! Väčšina tuningových svetiel totiž nesvieti dostatočne intenzívne, alebo naopak svieti toľko, že oslňujú prevádzku v protismere. Naozaj za to chcete niesť zodpovednosť? Taktiež je potrebné si dávať pozor na informácie o teplotách chromatičnosti, ktoré sú niekedy až príliš vysoké. V prípade osvetlenia pre automobily nie je možné dosiahnuť hodnotu vyššiu ako 6 000 K, aby došlo k veľkým stratám svetla. Pokiaľ sa teda jedná o hodnoty okolo 7 000 K alebo dokonca 10 000 K, je také osvetlenie buď nelegálne alebo chybne zmerané. Na formotor.sk máte záruku kvality a všetky produkty ktoré predávame spĺňajú všetky normy a predpisy a môžete ich bez obáv používať.

ZARUČUJEME VÁM, ŽE NEBUDETE POTRESTANÍ

Častokrát koluje v mysli verejnosti omyl o používaní LED denných stretávacích svetlách, čo nie je až tak úplne nepodstatné, pretože na trhu je k dispozícií veľa nelegálnych produktov. Osram distribuje pre Formotor.sk sady denného svietenia vo všetkých prípadoch v súlade so všetkými príslušnými právnymi predpismi. Ako dôkaz vám ponúkame jedinečnú záruku: Ak budete kvôli inštalačnej sade denného svietenia, ktoré ste zakúpili u nás potrestaný, pokutu zaplatíme za vás! V prípade, že by sa vyskytol akýkoľvek iný problém spôsobený setom denného svietenia v rozpore s právnymi predpismi, potom nás prosím kontaktujte, aby naši právnici mohli zvládnuť záležitosť. Denné prevádzkové svietidlá môžu byť doplnené i na tie vozidlá, ktoré nimi neboli pôvodne vybavené. Vybavenie vozidla dennými prevádzkovými svietidlami nemusí byť zapísané v osvedčení o evidencii časti I, ani v časti II

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.