Filtrácia produktov

Cena
54 180
Rozhodujúci faktor
viac možností... menej možností...
Použitie na verejných komunikáciách
viac možností... menej možností...
Farebná teplota
viac možností... menej možností...
Životnosť (TC)
viac možností... menej možností...
Menovité napätie
viac možností... menej možností...
Pätica
viac možností... menej možností...
Filter
Osram Night Breaker Xenarc

Osram Night Breaker Xenarc

Zobrazujem 1 - 8 z 8 položiek

Xenónové výbojky Osram Xenarc Night Breaker Laser +200 - Jasnejší ako nikdy predtým

Prichádza druhá generácia doteraz najvýkonnejších xenónových výbojok Osram Xenarc Night Breaker Laser +200%. Spoločnosť Osram je známa svojími inováciami v oblasti automobilového osvetlenia, tentoraz sa špecialisti tejto firmy zamerali na vyhotovenie xenónových svetelných zdrojov, ktoré by spĺnali aj tie najprísnejšie požiadavky vodičov a tak sa zrodili produkty novej vylepšenej rady Osram Xenarc Night Breaker Laser +200%, ktoré budú dostatočne jasné na to, aby zabezpečili bezpečnú premávku na akomkoľvek povrchu vozovky.

Produkty Xenarc Night Breaker Laser 200% novej generácie majú najsilnejšie osvetlenie spomedzi xenónových svetelných zdrojov. Vďaka najnovšej technológii spoločnosti Osram získate presnejší pohľad na osvetlenie cesty pred vozidlom. Podľa údajov výrobcu sú nové xenónové výbojky Xenarc Night Breaker Laser druhej generácie o 200% jasnejšie ako štandardné xenónové žiarovky. Vďaka novým techologickým riešeniam bolo možne nie len zvýšiť hodnoty osvetlenia ale aj získať jasnejšiu farbu svetla (4500 K) ktoré tieto xenónové výbojky produkujú. V porovnaní s klasickými xenónovými výbojkami (4150 K), výrobca mierne zvýšil teplotu farby, čím pri osvetlení novými Osram Xenarc Night Breaker Laser dostanete o 20% belšie svetlo, ktoré vyzerá naozaj dobre :-). Očakáva sa že najnovšie portfólio produktov druhej generácie Night Breaker Laser +200% bude silnejšie ako akýkoľvek jeho predchodca z dlhoročnej úspešnej rady Night Breaker. Špecifikácie výrobcu prezrádzajú , že xenónové výbojky Osram Xenarc Night Breaker Laser +200% ďalšej generácie sa rozsvietia až o 250 metrov ďalej od štandardných xenónových svetelných zdrojov, čím sa výrazne vylepší viditeľnosť vzdialených orientačných bodov. To znamená že akúkoľvek prekážku (chodec, spadnutý strom, výtlk..) dokážeme spozorovať s vačšej vzdialenosti a to nám dáva dlhší čas na reakciu, ktorá v niekotrých prípadoch môže aj zachrániť život. Produkty série Xenarc Night Breaker Laser 200% Gen2 pri farebnej teplote 4500K poskytujú dostatočne biele kontrastné svetlo a takisto viac svetla než štandardné náprotivky, čím dokážu lepšie vyniknúť v premávke a tým zvýšiť bezpečnosť. Tí, ktorí si vybrali sériu Osram Xenarc Night Breaker Laser 200% Gen2, sa budú cítiť bezpečnejšie počas nočnej jazdy za akáychkoľvek podmienok. Životnosť Xenarc D1S Night Breaker Laser 200% gen2 je cca 3000 hodín, čo pri priemernej rýhchlosti 50 km/h znamená 150 000 kilometrov. V ponuke nájdete xenónové výbojky Osram Xenarc Night Breaker Laser D1S +200%, Osram Xenarc Night Breaker Laser D2S +200% a Osram Xenarc Night Breaker Laser D3S +200%

Zaručujeme pôvod a kvalitu tovaru

Xenónové svetelné zdroje OSRAM, ktoré Formotor s.r.o. predáva, k nám prichádzajú priamo z nemeckej továrne, takže si môžete byť istí, keď budete kupovať u nás, dostanete skutočnú kvalitu. Aj Vy sami si to môžete skontrolovať. Xenónové výbojky predávame v baleniach, na ktorých nájdete hologram. Overovací kód z výrobku vložíte do monitorovacieho progarmu OSRAM a stlačíte tlačidlo “potvrdiť”.

Program Vás informuje, že je potrebné nájsť na svetelnom zdroji overovací kód. Tiež Vás informujú, že dostali pod kontrolu kódy, ktoré by mohli zvýšiť možnosť falšovania. Program na overenie pravosti výrobkov nájdete kliknutím na tento odkaz.

Xenónové výbojky Osram Xenarc Night Breaker Laser +200 vymieňajte vždy v pároch!

Vždy sa odporúča vymeniť dvojicu xenónových výbojek, keď jedna výbojka zlyhá, potom je aj druhá blízko konca životnosti. Pri kúpe a výmene jedného kusu výrobku, stará xenónová  výbojka stále pracuje no svetelný tok sa nedá porovnať. Preto sa odporúča všetkými možnými prostriedkami nahradiť OSRAM xenónové výbojky Night Breaker Laser vždy v pároch!  Výmenu OSRAM xenónových výbojok by mal vykonávať kvalifikovaný pracovník.

Môžete mať záruku

Xenónové svetelné zdroje výrobcov sú bez záruky, ktorá počas celej doby životnosti závisí od úrovne napätia vo Vašom vozidle. Formotor s.r.o. však poskytuje exkluzívny záručný servis. Ak nebudete spokojní s kvalitou výrobkov, odkúpime ich od Vás do 14 dní spať a ak by výrobok zakúpený u nás prestal správne fungovať do jedného roka, nahradíme Vám ho novým výrobkom.

Prijať

Naša webstránka používa technológiu cookies. Pokračovaním v jej prezeraní súhlasíte s používaním tejto technológie. Viac info o cookies.